René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.09.2012 - 16:42
6thSun: hezká pocitovka, ale já se zastávám podzimu! :-)
|
24.09.2012 - 16:20
labuť: ... a v duších trocha smutku začíná žít...
|
24.09.2012 - 11:56
René Vulkán: Mbonita: dík moc
|
23.09.2012 - 20:13
Mbonita: zlato v srdci i krásno v duši najdeme i na smetišti
matka Tereza je tam nacházela... je mi smutno,že lidé nevidí pravé hodnoty.. |
23.09.2012 - 16:36
j@newe: nádhera :)
|
23.09.2012 - 16:34
j@newe: presne tak to je
|
23.09.2012 - 16:33
j@newe: citlive napsane... libi
|
23.09.2012 - 11:12
Slávka: Vždycky mám radost, když se s oddechem vrátím a za odměnu vidím krásu, kterou ve svých verších zanecháváš. Tato opravdu cinká jemnými pozlátky, tak jak umí zvonit náš společný oblíbený básník...
|
22.09.2012 - 11:53
René Vulkán: zenge: pravdu díš
|
21.09.2012 - 19:36
zenge: ... vznáší se nad námi duch hovna
|
21.09.2012 - 11:31
Kajuta: Hmota by nikdy neměla hrát prim..
|
21.09.2012 - 11:14
severanka: pravdivé,bohužel...
|
21.09.2012 - 10:39
6thSun: a já budu kontrovat následující větou filozofky Pemy Chodron:
"Nezáleží na tom, zda mluvíme o neutěšení mezinárodní situaci nebo o napjaté domácí scéně (politické, sociální, mezilidské...), naše bolest je vždy výsledkem sebeulpívání. Chceme mít věci podle sebe, chceme mít pocit "já-vítěz". " :-) |
21.09.2012 - 08:10
Dota Slunská: Bojím se, že i kdyby si tohle přečetli všichni, kterých se to týká, tak tomu mnozí už ani neporozumí.
|
21.09.2012 - 07:52
jita.1965: Taky si říkám, jak tohle může dopadnout.. ST!
|
21.09.2012 - 07:51
churry: Ano***Amen*?*
|
20.09.2012 - 23:35
René Vulkán: básněnka: dík, ale raději bych ji neměl.
|
20.09.2012 - 23:32
básněnka: to máš tedy setsakra pravdu..ST
|
19.09.2012 - 23:23
Kajuta: To je hodně smutná záležitost..
|
19.09.2012 - 22:26
Mbonita: René Vulkán: jen si mne opravdu inspiroval
a děkuju |


