René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.09.2012 - 00:47
LiJ: stojím
|
26.09.2012 - 20:00
Mbonita: Když míjíš strom kvetoucí
i plodící zastav se v pokoře co vrásky hladí a věř že myšlenky čisté jsou sady kde třeba postát chvíli.. a dozrát k poznání že k mání jsou i dary světa co leží nadohled.. rozprostřené, neděděné ..celistvé.. |
26.09.2012 - 19:25
zenge: na třešně bacha!
báseň jedna báseň! |
26.09.2012 - 18:32
Salomé: Skvělé podobenství na život
|
26.09.2012 - 12:09
labuť: V prázdných duších se těžko probouzí touha...
|
26.09.2012 - 11:45
6thSun: vadí mi tam dvakrát slůvko "strží(ch)", jinak by to byla pecka!
|
26.09.2012 - 08:59
krizekkk: st*
|
26.09.2012 - 08:42
Beryl: Tak to je.
ST |
25.09.2012 - 21:55
|
25.09.2012 - 20:49
jc senior: Národ chudý na děti se utopí ve zlatě.
** |
25.09.2012 - 20:28
jc senior: ...ano, zbývá již málo...
** |
25.09.2012 - 07:29
churry: Dokonalá zkratka***
|
24.09.2012 - 21:12
Dota Slunská: Podzim, básníkovo pré. Moc hezunká.
|
24.09.2012 - 20:59
zelená víla: jednoduchost pocitu...
|
24.09.2012 - 20:59
Kars: Jak málo stačí, nač moc řečí
|
24.09.2012 - 19:21
Helen: Toto mě donutilo se červenat, jak milé, nenásilné a přitom svůdné. Skvěle zvolená slova.
|
24.09.2012 - 18:37
Slávka: Ta je!* Jdu mlskat, s dovolením, ještě jednou :)!
|
24.09.2012 - 18:24
madanik: Ale on i ten podzim je moc hezkej ,-)
|
24.09.2012 - 18:13
donne: líbí se mi ST
|
24.09.2012 - 17:05
zvířenka: Mámení je stálé
všechno zemitěji voní POdzim k nitru blíž nás honí... krásná mini,René...:-) |


