René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
27.09.2012 - 00:47
LiJ: stojím
26.09.2012 - 20:00
Mbonita: Když míjíš strom kvetoucí
i plodící
zastav se v pokoře
co vrásky hladí
a věř
že myšlenky čisté
jsou sady
kde třeba postát chvíli..
a dozrát k poznání
že k mání jsou i dary světa
co leží nadohled..
rozprostřené, neděděné ..celistvé..
26.09.2012 - 19:25
zenge: na třešně bacha!
báseň jedna báseň!
26.09.2012 - 18:32
Salomé: Skvělé podobenství na život
26.09.2012 - 12:09
labuť: V prázdných duších se těžko probouzí touha...
26.09.2012 - 11:45
6thSun: vadí mi tam dvakrát slůvko "strží(ch)", jinak by to byla pecka!
26.09.2012 - 08:59
26.09.2012 - 08:42
Beryl: Tak to je.
ST
25.09.2012 - 21:55
jc senior: Jako ty třešně v alejích...
jsme si blízko, ale nikdy se skutečně nesetkáme.
**
25.09.2012 - 20:49
jc senior: Národ chudý na děti se utopí ve zlatě.
**
25.09.2012 - 20:28
jc senior: ...ano, zbývá již málo...
**
25.09.2012 - 07:29
churry: Dokonalá zkratka***
24.09.2012 - 21:12
Dota Slunská: Podzim, básníkovo pré. Moc hezunká.
24.09.2012 - 20:59
zelená víla: jednoduchost pocitu...
24.09.2012 - 20:59
Kars: Jak málo stačí, nač moc řečí
24.09.2012 - 19:21
Helen: Toto mě donutilo se červenat, jak milé, nenásilné a přitom svůdné. Skvěle zvolená slova.
24.09.2012 - 18:37
Slávka: Ta je!* Jdu mlskat, s dovolením, ještě jednou :)!
24.09.2012 - 18:24
madanik: Ale on i ten podzim je moc hezkej ,-)
24.09.2012 - 18:13
donne: líbí se mi ST
24.09.2012 - 17:05
zvířenka: Mámení je stálé
všechno zemitěji voní
POdzim k nitru blíž nás honí...

krásná mini,René...:-)
1 ... 579|580|581|582|583|584|585|586|587 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku