René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.10.2012 - 11:29
jc senior: ...čumím, hotové toreadór...
:o))) |
01.10.2012 - 22:45
Slávka: René Vulkán: Vidíš, ostatní také neváhali* Však už víš... a já se zas mohu odmlčet :*)
|
01.10.2012 - 22:07
Psavec: bezvadná, ST.
|
01.10.2012 - 19:51
Mbonita: není na flák masa....:-)
|
01.10.2012 - 12:30
Dota Slunská: Bezva!
|
01.10.2012 - 11:03
Květka Š.: !!!BUM!!!...a ST))
|
01.10.2012 - 10:09
nejsembásník: vzpomínky na mládí ...
dneska už se to nevidí ... |
01.10.2012 - 08:30
labuť: Aááá, tady voní zabíjačka... :-)
|
01.10.2012 - 07:15
churry: *** "o)
|
01.10.2012 - 00:00
zelená víla: i nacházejí...
|
30.09.2012 - 22:50
Kajuta: Takových tu moc není a tak je dobře, že tu je. Pěkné provětrání tou nevšedností.
|
30.09.2012 - 22:15
René Vulkán: Slávka: neváháš co? prosím prosím, vysvětli
|
30.09.2012 - 22:11
Slávka: Neváhám!*
|
30.09.2012 - 22:04
Kars: S úctou za áleje co nikdo nesklízí
|
29.09.2012 - 11:46
churry: rekviem za "Třešňovky"...miluju (t)Třešňové květy***
|
28.09.2012 - 18:53
poustevník Jirka: Zbývá tolik, co dokážeme pojmout...
|
28.09.2012 - 18:36
poustevník Jirka: Souhlas s 6thSun, však za sílu moudrosti ST :o))
|
28.09.2012 - 11:06
Kapka: Ach jo...
|
28.09.2012 - 11:04
Kapka: Střežím se strží a tobě ST jak třešničku :-)
|
27.09.2012 - 22:40
Jana M.: Amen.
|


