René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
08.10.2012 - 11:37
jita.1965: Páni, tak tohle není dílko pro vegetariány :-))
ST!
08.10.2012 - 11:27
jita.1965: Taky jeden opatruji, je darovaný a tím i léčivý..
Perfektně jsi ten sobotní zážitek zpracoval!
ST! :-)
08.10.2012 - 10:47
carodejka: Moc pěkné, v kapse zůstanou cenné střípky vzpomínek.
08.10.2012 - 09:39
labuť: Taky jsem si mezi žlutí
dva sebrala do kapsy
říká se, že pro zdraví jsou
a Počátky pro duši
08.10.2012 - 09:23
René Vulkán: Jana M.: a já jsem chodil na strojní průmyslovku kolem jeho baráku (Kotlářská ulice, Brno)
08.10.2012 - 09:20
Jana M.: Ta voní Skácelem a mým rodným krajem (ve vedlejší vesnici se Skácel narodil).
08.10.2012 - 08:22
katpok: mám v každé kapse jeden, to aby jejich síla mi ještě pár dní zůstala a po včerejším dešti mi dnes do oken za zády nakukuje slunce, ó podzime... ó Počátky už se mi začíná stýskat...
07.10.2012 - 22:37
gabkin: Chlape..... moc jsme nepokecali, nestíhám podebatit se všemi.... ale pokud jsi tam viděl tohle.... tak se účel Počátek splnil na 100%. A i když při odjezdu pršelo - přesto dělal každý pomalé pohyby..... aby nic z té atmosféry nepoztrácel.
___________________________________________
a tady pod čarou odpovím na případnou výtku, že koment se netýká dílka. TÝKÁ ! Protože je to kouzelné přenesení poezie přírody tam.... do poezie psané.
07.10.2012 - 22:32
vavaoko: Líbí. ST
07.10.2012 - 20:58
Slávka: Moc! *
07.10.2012 - 16:29
Lorraine: ... ten v kapse bude mě vracet tam...
07.10.2012 - 15:19
básněnka: parádní..ST
07.10.2012 - 14:19
churry: ...zúčastněná...***
07.10.2012 - 13:59
Květka Š.: včera tam muselo být krásně...
07.10.2012 - 11:07
zenge: Tu žluť
vychutnal bych (a to mi zrak neslábne)
jsou černobílé (ty fotky Mirky Hedvábné)
ST :)
posílám zdravici
do Poezatzium!
07.10.2012 - 11:05
Kajuta: finálně na skle vypadá (ještě) lépe. :)
07.10.2012 - 10:44
donne: ...pod kaštany je krásně
03.10.2012 - 12:48
Kapka: SMUTNÁ PRAVDA
ST
02.10.2012 - 22:23
Jana M.: Slyším ve tvé tvorbě jeho poetiku.
Je to básník mého srdce.
02.10.2012 - 17:33
René Vulkán: jc senior: Do toredora měl náš výkon daleko.
Výzbroj nebyl šátek a kord ale brokovnice nabitá S-ballem (místo broků jednotná olověná střela). Kulovnici jsme se báli použít, aby kulka neprošla skz a blbě se neodrazila. Měli jsme v plánu skolit jen toho čtyřnohýho bejka. I tak jsme pak "brenek" (kulka) našli až ve druhým obratlu.
1 ... 577|578|579|580|581|582|583|584|585 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku