René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.10.2012 - 08:55
E.T.Jane: Tak tuto jsem pochopila jasně :) a líbí se mi *
|
12.10.2012 - 08:50
E.T.Jane: Netradiční, alespoň pro mě.. :) *
|
12.10.2012 - 08:04
René Vulkán: katpok: Jako Hormíčkova manželka?
|
12.10.2012 - 08:02
katpok: já mám ty svoje "Dobře utajené..."
|
12.10.2012 - 06:56
Princezna Smutněnka: Ty rýmy jsou moc milé..
|
11.10.2012 - 21:41
zenge: líbí i líbila
st |
11.10.2012 - 21:18
Dota Slunská: Náramně zrýmováno.
|
11.10.2012 - 20:39
vavaoko: Nejde o nástroje. Jde o souznění.ST
|
11.10.2012 - 17:50
voslik: Myslím, že takové housle přináší jen pokorné (nikoli pokořené:) ego a někdy musí být doladěny společnými silami...
|
11.10.2012 - 17:41
labuť: Ty, které ladí v duu můžete donést jen společnými silami...
|
11.10.2012 - 17:37
básněnka: usmiřování..?..ST
|
10.10.2012 - 23:53
Sisinka: pěkná mini!
:-) |
10.10.2012 - 11:26
jc senior: někdo jezdí na houby
někdo na kaštany, jelen rád si zatroubí nad mlhavými rány a básník, ctitel sonetů mlh když zří přes opar naladí svou trumpetu a přidá veršů pár ** :o) |
09.10.2012 - 23:38
René Vulkán: LiJ: svléká ježky - praskají ježaté obaly kaštanů a kaštany se z nich dostávají ven
brouzdám žlutí - od slova žluť žluté spadané listí v zrcátkách kaštanů - čerstvé kaštany se lesknou skoro jak hnědá zrcátka, ve kterách se trošku odrazila moje silueta |
09.10.2012 - 23:29
LiJ: Podzim z ní cítím, ale jinak ji nerozumím.
|
09.10.2012 - 12:10
Kapka: Zrcátka kaštanů.... hladící, barevná krása, sbírám a sbírám, jinak to nejde...
ST |
09.10.2012 - 09:41
Lota: ...
krásně vyjádřeno !!! |
09.10.2012 - 09:27
E.T.Jane: Je z ní cítit živočišnost. Silná *
|
09.10.2012 - 09:24
E.T.Jane: Trefa do žlutého ** :)
Asi máme více společného, než jen básně, nově i počátecké kaštany po kapsách :-D |
08.10.2012 - 11:40
René Vulkán: jita.1965: kdybys viděla ty stejky, aguláše a ptáčky, to byl mazec
|


