René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
17.10.2012 - 07:49
René Vulkán: ne, kostelní zpívání jsem nemyslel
ani jiný zpěv
ale mluvení, návrat ke komunikaci, rozpomenutí se dobré časy, které ti dva, co předemno seděli, dříve prožívali
16.10.2012 - 18:35
E.T.Jane: v první sloce je tolik pravdy až z toho běhá mráz po zádech... Mlčet bývá složité a umět a moci to říct ještě složitější...Krásná,ST
16.10.2012 - 17:52
René Vulkán: voslik: není to o dětech ale o manželích
jo a díky za držení palců
16.10.2012 - 16:32
labuť: Vysypat vše, co duši tíží
je lék velkých účinků
16.10.2012 - 13:39
severanka: ...pěkně!..dokud se děj nedoděje!
16.10.2012 - 12:49
voslik: Děsivé, pokud se to, jak si představuju, týká dětí nebo spíš adolescentů, pak je to ještě děsivější. Když mělo by se zpívat, volat a toužit a přát si a snít...a je jenom ticho..na venek...a uvnitř? Kdo ví?
A abych nezapomněla: pokud jsem to dobře pochopila a je to z tvé poradenské činnosti, tak máš můj nefalšovaný obdiv a obří palcůdržení, ať se ti daří!
16.10.2012 - 12:13
Siorak: Říká se "mlčeti zlato", ale zlato není to nejdůležitější.
16.10.2012 - 11:31
vavaoko: Kostelmí zpívání? ST
16.10.2012 - 11:30
divoženka1: někde jsem četla
že píseň je jak modlitba
a zpívat dokud se děj nedoděje
zní vážně skvěle
16.10.2012 - 09:56
15.10.2012 - 13:46
churry: Hra na hraní na housle***
15.10.2012 - 09:34
Siorak: Kaštany jsou pro mě symbolem podzimu a vždy si vzpomenu na dětství. Díky!
15.10.2012 - 09:33
Siorak: Miluji zvuk houslí a tato básnička mě potěšila.
14.10.2012 - 21:46
Lota: ...
očekávání stojí tu s hlavičkou schýlenou
ale snad už zní koncert houslový
:-)
14.10.2012 - 21:35
Kars: U svaté Ludmily, kalvádos jsme popili
14.10.2012 - 14:35
René Vulkán: děkuju ti anonyme za komentář, jejdamine
14.10.2012 - 13:27
Na kolbišti čili hřišti
lítaj housle jen to sviští...
Gólman vzteky bez sebe
Zas měl nohy od sebe... :-)
13.10.2012 - 00:59
Psavec: Povedla se pěkně, ST.
13.10.2012 - 00:33
zelená víla: patrně ten, kterému se nedýchá snáz...
12.10.2012 - 19:48
zvířenka: No to je báseň!!
Betelné vzpruhé(*to básník smí:-))
jen jestli nečeká na housle druhé???
1 ... 575|576|577|578|579|580|581|582|583 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku