René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.10.2012 - 19:41
Mbonita: někdy dýcháš za dva
někdy za lhostejnost někdy jsi most co...nemá konce... i tak buď pravdou tou co její ruce převedou na slunečný břeh... |
26.10.2012 - 10:12
jc senior: ...mnoho zkušeností umoří i život...
** |
25.10.2012 - 23:07
zelená víla: kdo tápe, nalezne...
|
25.10.2012 - 16:47
isisleo: ..učitelkou všeho je..zkušenost..
..takževá učme se poznat příčiny.. ..a tápejme o to víc.. |
25.10.2012 - 15:08
6thSun: tip pro zvířenku :-)
|
25.10.2012 - 10:41
vavaoko: Také tápu. A dost se mi to daří. ST
|
25.10.2012 - 09:34
Dota Slunská: Dobře míříš a ještě líp trefuješ. :)
|
25.10.2012 - 06:28
básněnka: skutečnoSTem života,na které jsme (občas) všichni sami..
|
25.10.2012 - 05:42
churry: ...zhuštěná ryzí pravda***
|
25.10.2012 - 00:45
zvířenka: Odborný zkušeník ví, že neví nic a to je pro tápající víc..
|
25.10.2012 - 00:23
|
24.10.2012 - 13:37
jc senior: Zpívej!
někdo mi šeptal na chrámových schodech však na můj povzdech nikdo se tu neptal : nezpívám... ** |
23.10.2012 - 21:29
Jana M.: K zamyšlení.
|
23.10.2012 - 21:25
Jana M.: Krásná, lidská, voňavá.
ST |
22.10.2012 - 18:37
René Vulkán: jo su to já
|
22.10.2012 - 18:36
la loba: Jo jsi to ty...tak nemlčím a snad si přečtu i další-chyběls mi:-)
|
22.10.2012 - 08:27
Jana M.: Krátce a jasně.
|
17.10.2012 - 23:21
zelená víla: myslím, že lze energii minulosti dát do přítomnosti...
|
17.10.2012 - 12:49
básněnka: prázdno věští zničení..ano to je ze zkušenoSTi
|
17.10.2012 - 08:44
E.T.Jane: René Vulkán: to mi bylo jasné, pochopila jsem to :)
|


