René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.10.2012 - 09:31
Siorak: Dobrá báseň. Jen ty poslední řádky ve mě vzbuzují trochu pocit, jako by tam nepatřily. Nemyslím významově, spíše básnicky.
|
29.10.2012 - 23:29
Kapka: ST
|
29.10.2012 - 22:42
Slávka: Metaforická*
|
29.10.2012 - 22:40
|
29.10.2012 - 20:59
Mbonita: každý jdeme svou alejí...
až na její konec.... |
29.10.2012 - 20:09
básněnka: co k tomu říci.. snad zapálit si svíci..a číst si
|
29.10.2012 - 17:46
zenge: rodokapsy,šípy,májovky,a verneovky byl můj svět
ST |
29.10.2012 - 17:46
tulkava: Kamenná krajina,
jinak černobíle spící. Dnes v září svíček ožívá, neb, kdo miloval, dnes zapálil zde svíci.... ST |
29.10.2012 - 17:30
jc senior: i rodokaps znal lásku, smrt a vzpomínky...
** |
29.10.2012 - 17:25
la loba: Smutné...ale líbí
|
29.10.2012 - 17:14
vavaoko: Líbí se mi-ST
|
29.10.2012 - 17:03
|
29.10.2012 - 16:55
churry: dost dobrý pokus***
|
29.10.2012 - 16:30
isisleo: ..život musíme sdílet i se stíny..
|
29.10.2012 - 13:32
E.T.Jane: Terapeut především chápe,či dělá,že chápe, i když tápe (hlavně ať nechrápe) :)
|
28.10.2012 - 16:36
staranna: kouzelné
|
28.10.2012 - 16:31
staranna: zaznívá v ní melodie, pěkné
|
28.10.2012 - 16:23
staranna: pěkně vyjádřené .ST
|
27.10.2012 - 17:23
labuť: Hledáš ty správné cesty...
|
26.10.2012 - 21:24
donne: ...taky tápu,tápu dlouho a nalézám jen občas
ST |


