René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
30.10.2012 - 09:31
Siorak: Dobrá báseň. Jen ty poslední řádky ve mě vzbuzují trochu pocit, jako by tam nepatřily. Nemyslím významově, spíše básnicky.
29.10.2012 - 23:29
Kapka: ST
29.10.2012 - 22:42
Slávka: Metaforická*
29.10.2012 - 22:40
Lota: ...
vyrostla vzpomínka
jako květ na výsluní
29.10.2012 - 20:59
Mbonita: každý jdeme svou alejí...
až na její konec....
29.10.2012 - 20:09
básněnka: co k tomu říci.. snad zapálit si svíci..a číst si
29.10.2012 - 17:46
zenge: rodokapsy,šípy,májovky,a verneovky byl můj svět
ST
29.10.2012 - 17:46
tulkava: Kamenná krajina,
jinak černobíle spící.
Dnes v září svíček ožívá,
neb, kdo miloval, dnes zapálil zde svíci....

ST
29.10.2012 - 17:30
jc senior: i rodokaps znal lásku, smrt a vzpomínky...
**
29.10.2012 - 17:25
la loba: Smutné...ale líbí
29.10.2012 - 17:14
vavaoko: Líbí se mi-ST
29.10.2012 - 17:03
labuť: Bolavé kroky hřbitovní
tady ta duše tiše spí...

Hodně dobře!!!
29.10.2012 - 16:55
churry: dost dobrý pokus***
29.10.2012 - 16:30
isisleo: ..život musíme sdílet i se stíny..
29.10.2012 - 13:32
E.T.Jane: Terapeut především chápe,či dělá,že chápe, i když tápe (hlavně ať nechrápe) :)
28.10.2012 - 16:36
staranna: kouzelné
28.10.2012 - 16:31
staranna: zaznívá v ní melodie, pěkné
28.10.2012 - 16:23
staranna: pěkně vyjádřené .ST
27.10.2012 - 17:23
labuť: Hledáš ty správné cesty...
26.10.2012 - 21:24
donne: ...taky tápu,tápu dlouho a nalézám jen občas
ST
1 ... 573|574|575|576|577|578|579|580|581 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku