René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.11.2012 - 16:56
Toulavá: blikotavá tma.... hezké přirovnání... děkuji za básničku pohladila mou tuláckou duši.. :)
|
03.11.2012 - 01:50
Toulavá: Nádherné, taky bych chtěla zrušit čas, alespoň do toho pondělí... :) ST
|
01.11.2012 - 15:32
James Libustka: pravdive a krasne ;)
|
31.10.2012 - 23:01
Slávka: Výborná! Závěr grandiózní*
|
31.10.2012 - 22:54
René Vulkán: Princezna Smutněnka: trefilas to, je to o stárnutí mé mamky
|
31.10.2012 - 19:34
Princezna Smutněnka: Dnes bylo nádherné sluníčko.. už takových dnů přílš nebude, tak si je užijme. Moc hezká básenka.. o životě v podzimu..snad o podzimu života..
|
31.10.2012 - 12:26
Psavec: Líbí se mi, ST.
|
31.10.2012 - 00:07
zelená víla: myslím, že čas ještě máš...
|
30.10.2012 - 23:32
zelená víla: vzpomínkami v nás žijí dál, ti co museli už tam dál...
|
30.10.2012 - 21:44
labuť: Vložena do správné sekce...
|
30.10.2012 - 21:00
zvířenka: No jo, Martin přijel moc brzy ,viď?
Hezká moc. |
30.10.2012 - 20:46
Mbonita: až najdeme svá dávná jména
pak bude naplněna miska vínem poznání pak půjdeme bosí v očích život v dlaních pokoru žíznivých a být kouskem vesmíru ...v myšlenkách i ve skutcích...není hřích |
30.10.2012 - 20:33
Javavia: hezky napsaná, zajímavá...St
|
30.10.2012 - 20:17
jc senior: možná stmívání, ale rozhodně ne ulepené!
** |
30.10.2012 - 20:16
vavaoko: Zamyslels mne. Líbí se mi. ST
|
30.10.2012 - 20:05
básněnka: s ulpělou myšlenkou jsem dala ST
|
30.10.2012 - 19:44
Siorak: Smutná, je z ní cítit odevzdanost.
|
30.10.2012 - 16:43
churry: Hoj, ta je zajímavá! Dobře***
|
30.10.2012 - 12:45
Psavec: Tahle se Ti moc povedla, ST.
|
30.10.2012 - 10:48
René Vulkán: Já s těma posledníma dvěma řádkama mám taky potíže - básnicky.
Dal jsem je tam z nostalgické protekce, protože, když jsem odhrnoval listí z mramorové desky, pod kterou leží můj bratranec Milan, tak právě tehdy mě to napadlo. |


