René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.11.2012 - 17:58
krizekkk: To je fakt pěkné. Vcítím se...ST
|
12.11.2012 - 17:38
la loba: Málokdo dovede říct tolik pár slovy...smekám
|
12.11.2012 - 17:09
churry: Supééér zkratka***
|
12.11.2012 - 16:40
EEvellina: pěkná miniaturka)
|
12.11.2012 - 10:01
churry: úžasné*
|
11.11.2012 - 22:42
Kajuta: Úžasný. Rozvážně psaný, ale má to ohromnou sílu.
|
11.11.2012 - 10:08
zenge: přijde doba kdy se bude světit
zase tajně? |
10.11.2012 - 14:37
Siorak: Tajemné a děsivé jako sraz na Petrových kamenech. :-)
|
09.11.2012 - 16:54
vavaoko: ST
|
08.11.2012 - 21:22
zelená víla: úžasný... tak jsem se pěkně vrátila o nějaký ty roky blíž...
|
06.11.2012 - 23:26
Kajuta: Vzpomněl jsem si na rozlučák 9.A v lese. :)
|
06.11.2012 - 18:01
jc senior: ...všechno je jednou poprvé...
** |
05.11.2012 - 09:40
Siorak: Vyvolal jsi ve mě vzpomínky, ty lumpe.
|
04.11.2012 - 19:44
|
04.11.2012 - 18:47
Psavec: U táboráku najdeš správné holky do nepohody, ST.
|
04.11.2012 - 18:25
EEvellina: rozumím ji, zajímavá:)
|
04.11.2012 - 10:42
labuť: Dodnes miluji oheň a kytary...
|
04.11.2012 - 10:23
Květka Š.: ..to ty táboráky..ST
|
04.11.2012 - 09:06
vavaoko: Holky co věděly... Líbí. ST
|
03.11.2012 - 17:04
básněnka: dovolila jsem si dát ST...:)
|


