René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.11.2012 - 16:34
básněnka: širočinou vloček ... úplně to vidím před sebou:-)
|
13.11.2012 - 16:30
churry: René Vulkán: I ne, vy jeden, to já tak cítím! "o)
|
13.11.2012 - 16:22
René Vulkán: churry: vy mně mistrová nějak podstrojujete
|
13.11.2012 - 16:20
churry: Báječná, výstižná zkratka...zkrátka líííbííí*
|
13.11.2012 - 16:11
|
13.11.2012 - 15:14
EEvellina: krása :) St
|
13.11.2012 - 14:38
E.T.Jane: Tak tahle se mi hodně líbí :)) **
|
13.11.2012 - 13:19
René Vulkán: Mbonita: Siorak: díky vám moc za komentář
|
13.11.2012 - 13:17
René Vulkán: voslik: ahoj, dík za komentář. Doporučuji (od Orka - Marek Vácha) všechny knížky. Ale na Vánoce třeba Probouzení nebo Modlitba argentinských nocí.
|
13.11.2012 - 10:04
|
13.11.2012 - 09:49
|
13.11.2012 - 09:46
Siorak: Mělká báseň
krásný klam víc než obraz je ten rám Čtenář - příboj krásou jat místo hry jen prstoklad? |
13.11.2012 - 09:17
vavaoko: ST
|
13.11.2012 - 09:04
voslik: Tahle je fakt výborná! Chtěla jsem vybrat části, které se mi líbí nejvíc, ale pak jsem zjistila, že bychto musela opsat celé :) Pro mě moc silná báseň. A taky mi to připomnělo, že nám včera na obchod přišla knížečka Loď. Četla jsem jen úryvek v anotaci, ale už ta se mi moc líbila. Tak mám pocit, že nejprve obdaruji sebe a potom asi tatínka pod stromeček :) A to jsem si říkala, že letos už žádnou knihu na Vánoce kupovat nebudu....no a stačí se přihlásit na liter...Vlastně díky za nevědomý tip :)
|
13.11.2012 - 06:17
isisleo: ..malíři..lásky rytíři..
|
12.11.2012 - 22:36
donne: zaujala,pěkná mini
|
12.11.2012 - 21:23
Dota Slunská: Nejen rámují, i lazurují.
|
12.11.2012 - 21:01
Kars: Malíř a básník, fantazie vlastník
|
12.11.2012 - 19:38
Slávka: Přilákala, nezklamala :*).. *
|
12.11.2012 - 18:31
zenge: líbí!
|


