René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.11.2012 - 08:10
divoženka1: wau ta je :-)))))
|
15.11.2012 - 07:24
René Vulkán: Toulavá: je to tak, je to rozhozený a záměr to nebyl. Soulad jsem tomu dát neuměl
|
14.11.2012 - 23:18
Toulavá: Básnička mi sice příjde taková rozhozené, jako by jsi Brno rozstříhal na puzzle a vzal z každé části jeden kousek. Ale básnické obraty a obrazy jsou super. Proto za mě ST
|
14.11.2012 - 22:32
zenge: už jsem dlouho neslyšel širočina
ST |
14.11.2012 - 22:05
zenge: líbí se mi hodně!
|
14.11.2012 - 17:59
s.e.n: Brno mě vždy lákalo,
ráda bych tam žila- no,zmeškala jsem to, když to bylo možné. Hezká zdravice pro Brno. Dostávalo i rány, ale žije! |
14.11.2012 - 16:53
|
14.11.2012 - 16:53
jc senior: Svítá, svítá nad Petrovem
v rathauzu drak zuby cení jsi kolébkou, buď mi hrobem Brno, město protančení studentských let od zeleně, časů stáří pozlacení... Procházím tě zasvěceně! ** |
14.11.2012 - 16:34
vavaoko: Zase svítá.. ST
|
14.11.2012 - 15:58
EEvellina: znám pohnutou historii Brna, kde kdysi keltové sídlili :) St
|
14.11.2012 - 11:32
s.e.n: Ten první je vzácný host,
nemusí být ho však moc- chcem podzim ještě užívat a trochu se i vyhřívat, alespoň přes poledne. |
14.11.2012 - 11:24
vavaoko: Líbí se mi. ST
|
14.11.2012 - 09:52
|
14.11.2012 - 00:50
Psavec: Báječné, ST.
|
14.11.2012 - 00:50
Psavec: Mini jak víno, ST.
|
14.11.2012 - 00:10
zelená víla: krásně se četla i vnímala...
|
13.11.2012 - 22:30
Slávka: *
Širočina bílá skráně listí skryla jen kočičí tlapky tu tiše předou při hře s motýlím neposedou . . |
13.11.2012 - 20:58
jc senior: Smutná krása vadnoucího podzimu.
** |
13.11.2012 - 17:38
Toulavá: krásně vymalované :) ST
|
13.11.2012 - 17:12
severanka: ...lehká jak bílý sníh...v prvních závějích!
|


