René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
26.11.2012 - 11:13
René Vulkán: E.T.Jane: to žito tam mám schválně. Život, zralý život mě taky napadnul. Ale sblédnul jsem se ve vzpomínce na větrné vlny na obilí.
26.11.2012 - 10:33
Kajuta: Zlato a "zlato"...
26.11.2012 - 10:32
E.T.Jane: Ryzost
pluje v zemi popraskané létem
ve vlnách zralého ži/vo/ta :)
26.11.2012 - 09:26
26.11.2012 - 07:46
EEvellina: mám z ní skvělý pocit,jsou to hladící verše ST
26.11.2012 - 07:15
churry: ..."Andělé moji, stůjte při mně"...
20.11.2012 - 08:25
churry: patriotetická***
19.11.2012 - 16:40
René Vulkán: ZENITZERO666: Šalingrad děkuje a zdraví Prágl.
Jiná varianta: Největší dědina v republice (Brno) zdraví město.
Ještě jiná varianta: Největší město v ČR (Brno) zdraví Prahu - vysvětlení - Praha je Kraj
:-)
18.11.2012 - 20:40
ZENITZERO666: Pragocentrista zdraví Brno. U nás se na Karlově mostě taky stavilo pár Švédů, ale po několika staletích je trumfli Rusáci a ještě před nimi o něco více Fricové =D
18.11.2012 - 10:13
Princezna Smutněnka: Evokovala mi Erbena..
17.11.2012 - 01:12
Kajuta: P.ě.k.ň.u.č.k.á..
16.11.2012 - 23:15
zelená víla: Ať žijí ti v Brně..líbezně !!
16.11.2012 - 22:38
zelená víla: krásná...
16.11.2012 - 21:58
zelená víla: tak to je moc hezký rám...
16.11.2012 - 21:05
Salomé: čiročiré básnění,lyrické mužským způsobem
líbí
15.11.2012 - 10:21
Siorak: Takové můžu. Mňam!
15.11.2012 - 10:11
Siorak: Brno má svého ducha, je to něco jiného, než Praha.
15.11.2012 - 09:45
labuť: Dva roky jsem jezdila do Brna studovat a i dnes tam ráda občas zajedu... Líbí se mi, obojí :-)
15.11.2012 - 09:26
poustevník Jirka: Velice povedená! :o))
15.11.2012 - 09:19
poustevník Jirka: Brno ať žije! :o)
1 ... 568|569|570|571|572|573|574|575|576 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku