René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.02.2013 - 11:02
sailorr: Na základně je vždy větší pocit bezpečí. Ještě, že se s námi vydává i do pole.
ST |
22.02.2013 - 10:30
krizekkk: Prostor a čas. ST
|
22.02.2013 - 09:55
kvítek: atmosféra klidu..ST
|
22.02.2013 - 09:41
jantar: tvé mini hodně oslovují ST
|
22.02.2013 - 09:34
labuť: Voní tou atmosférou...
|
22.02.2013 - 08:17
churry: ...nikdy tu nejsem sama***
|
22.02.2013 - 07:38
Maceška: Miniaturní miniatura a ty čtenáři hledej a já hledala a našla :o)
|
22.02.2013 - 07:37
Jindřich: Zajímavá asociace :o)
Kdysi se mi líbil text: Kapitáne, kam s tou lodí, nevlečte ji do poschodí, probudíte tramvaje... |
21.02.2013 - 23:57
René Vulkán: máš pravdu, kapitán je všude, v tichu chrámu je jen víc slyšet
|
21.02.2013 - 23:42
Lota: ...
kostel sv.Jakuba v Brně, pro mě nostalgická vzpomínka a onen kapitán? jsem ráda, že ho znám, vždyť nepřebývá jenom tam :) |
21.02.2013 - 22:16
básněnka: parádní...ST
|
21.02.2013 - 22:15
René Vulkán: vavaoko: Myslíš jako já, že jsem První po Bohu?
To ne, jsem skromný do morku kostí. Tak třetí, čtvrtej :-) |
21.02.2013 - 22:13
vavaoko: První po bohu? ST
|
21.02.2013 - 13:50
Pavel F.: Amen... a ST
|
21.02.2013 - 10:23
jc senior: Můj vztah k dětem býval zdrženlivý, s věkem nastale změna...
|
21.02.2013 - 07:30
Jindřich: Netřeba zaplňovat monitor spoustou slov :o)
|
21.02.2013 - 07:14
Maceška: Moudrost ve skromnosti si zaslouží ocenit :o)
|
21.02.2013 - 00:49
Psavec: Tak nějak.
|
21.02.2013 - 00:48
Psavec: Stačí ST.
|
21.02.2013 - 00:48
Psavec: Pravda pravdoucí, ST.
|


