René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.02.2013 - 23:51
|
07.02.2013 - 23:38
Kapka: Vracim se, dala bych znova ST* za tvá slova
|
07.02.2013 - 23:34
Kapka: To je hezké, ST
|
07.02.2013 - 22:54
zelená víla: ...
|
07.02.2013 - 20:51
Slávka: Také se mi nedostává slov. Je to jako tichá modlitba*
|
07.02.2013 - 20:10
myšlenka pouhá: doST dobré.. :-)
|
07.02.2013 - 19:20
krizekkk: HEZKY. ST
|
07.02.2013 - 17:38
básněnka: oko a úhelník božího...ST
|
07.02.2013 - 16:33
vavaoko: ST
|
07.02.2013 - 14:55
severanka: ...je Boží!
ST |
07.02.2013 - 14:07
René Vulkán: Hazentla: Výborná nemotechnická pomůcka, převezmu ji!!!
|
07.02.2013 - 13:54
|
07.02.2013 - 13:50
|
07.02.2013 - 13:35
nejsembásník: ST!
|
07.02.2013 - 13:29
ttragelaf: .. tajemství v symbolu
|
07.02.2013 - 13:26
ttragelaf: ... úctyhodná pokora
|
07.02.2013 - 12:25
René Vulkán: Siorak: z čeho taky jinýho :-)
|
07.02.2013 - 10:40
Siorak: Předpokládám, že ze studnice lásky.
|
06.02.2013 - 10:56
6thSun: další z telegrafických pikanterií
|
06.02.2013 - 10:45
René Vulkán: jc senior: ten to dobře znal
|


