René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.02.2013 - 12:35
René Vulkán: labuť: tak to díky moc za pochvalu, Jano
|
18.02.2013 - 12:29
labuť: Tak to je fakt krásný, Radku!
|
18.02.2013 - 11:41
labuť: Jako kdyby jsi plynule navázal na Macešku :-)
|
18.02.2013 - 11:18
severanka: ...hlubinná!
ST |
18.02.2013 - 11:09
6thSun: už se těším, až tohle přečteš na příštím srazu! :-)
|
18.02.2013 - 09:56
kvítek: netřeba slov...ST
|
18.02.2013 - 09:43
jantar: tam dole jsou silné myšlenky, málokdy jim jde vyplavat, ale pak to stojí za to ST
|
18.02.2013 - 09:14
vavaoko: ST
|
18.02.2013 - 08:39
Maceška: René, někdy se ani komentovat báseň nemusí, že? :o) st
|
17.02.2013 - 18:55
jc senior: ...moudra není nikdy dost!
* |
17.02.2013 - 18:27
René Vulkán: 6thSun: to je dost dobrej postřeh - chrám - rám
|
17.02.2013 - 08:48
6thSun: pak není to chrám
ale jen rám |
16.02.2013 - 23:16
|
16.02.2013 - 21:51
Jackie Decker: Zajímavá myšlenka :)
|
16.02.2013 - 21:12
Mbonita: čistá uše je chrám..to je pravda v pravdě
|
16.02.2013 - 18:53
básněnka: souhlas...
|
16.02.2013 - 16:36
kvítek: chrám sám tomu nápomocen jest....
|
16.02.2013 - 15:59
Liška76: krásné , silné, uklidňující:))ST
|
16.02.2013 - 11:59
"Zbořte tento chrám a ve třech dnech jej postavím."
kéž by... moc pěkné pozastavení |
16.02.2013 - 11:52
René Vulkán: Lota: i sám sobě bych to mnohdy měl říct, já křesťan
|


