René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.03.2013 - 20:16
Lostgen.: krátké i pestré.
|
02.03.2013 - 17:33
Lota: ...
:-))) |
02.03.2013 - 17:28
René Vulkán: tak to je velkej nárok, dnes mě zatím nic nenapadlo
|
02.03.2013 - 17:27
Lota: ...
já bych si prosila Tvoje miniatury pro každý den a pokud by to šlo nevynechat ono mě to totiž moc baví :-) |
02.03.2013 - 15:41
básněnka: dopředu hledět i vzpomínat... pak v klidu budem usínat
|
02.03.2013 - 11:06
Květka Š.: ST,je to tak...
|
02.03.2013 - 10:46
|
02.03.2013 - 09:32
Maceška: Minulost - bělohlavá... Už jenom v tom je tolik řečeno...estéčko bez rozmýšlení,ale se zamyšlením :o))
|
02.03.2013 - 09:27
René Vulkán: vavaoko: máš recht
|
02.03.2013 - 09:26
vavaoko: Ale furt jsme tady. Furt se jde! ST
|
02.03.2013 - 09:23
René Vulkán: zenge: taky mám pocit, že do švestek nevydržím
|
02.03.2013 - 08:21
myšlenka pouhá: ST
|
02.03.2013 - 08:18
jantar: velké moudro ST
|
02.03.2013 - 07:51
|
02.03.2013 - 07:32
kvítek: a STále ten čas...
|
02.03.2013 - 07:05
krizekkk: ST*
|
02.03.2013 - 03:04
churry: ...prostá žena...
|
01.03.2013 - 22:01
|
01.03.2013 - 20:59
kvítek: krizekkk: René Vulkán: sakra chlapi, na co si hrajete :-))))
|
01.03.2013 - 20:50
krizekkk: René Vulkán: Já ještě Terezku, podotýkám skromně. :-)
|


