René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.02.2013 - 10:24
Dota Slunská: Tohle už snad ani není dneska pravda. Krásné!
|
28.02.2013 - 09:58
Siorak: Je dobré mít se o co opřít.
|
28.02.2013 - 09:51
kvítek: skvěle! ST
|
28.02.2013 - 09:36
Lota: ...
je to ten nejkrásnější a nejdůležitější pocit |
28.02.2013 - 09:02
vavaoko: Mé ST
|
28.02.2013 - 09:00
severanka: ....krásná mini!ST!
|
28.02.2013 - 07:24
churry: ***
|
28.02.2013 - 06:25
nejsembásník: poklona, pane básníku!
|
28.02.2013 - 05:10
básněnka: pouhé...ST
|
27.02.2013 - 21:29
Liška76: Vážně umííííš:)ST!
|
27.02.2013 - 20:07
jita.1965: Za odměnu, za požitek z poezie Tvé
slov pár básníka Skácela pro Tebe (další opožděný vánoční dárek): Blesky a hromy nad městem! Domy jsou v extázi, dóm zaplesá. Hra černých stěn: která z nich tu druhou prorazí? A až se roztrhnou nebesa, šplíchance promění Českou ulici v pravěkou soutěsku, kde číhá na svou kořist lovec mamutů. A Ponávka se vyleje z pozakrytých břehů, kanály nemostačí a před Domem umění budou se bosé dívky brouzdat, až se jim sukně smáčí. Jak na návsi, jak na návsi! (Když potopa se valí). A potom se stromy otřepou, chrstnou na dlažbu druhý déšť a ptáci spustí bengál nad bengály. |
27.02.2013 - 19:52
jita.1965: Tímhle ses mi trefil přímo do osrdí! :-)
|
27.02.2013 - 19:48
jita.1965: S anotací je to dvojitá porce poezie :-)
|
27.02.2013 - 18:35
Kajuta: Kdo se těší, ať zvedne ruku. (Nehlaste se všichni). :)
|
27.02.2013 - 17:32
René Vulkán: Slávka: jé, tak to mám radost, že se líbí
|
27.02.2013 - 17:21
Slávka: Teda René, ta je!* a moc*
|
27.02.2013 - 16:55
Liška76: Nebyl STrach..spíš očekávání:))Nádherné!!
|
27.02.2013 - 16:48
René Vulkán: Siorak: dala mně ta angličtina zabrat
ale přeceňuješ mě zatím jsem nic hlubokomyšlenkového nesložil, ale chystám se na opravdovou hloubku!!!- bude to o Macoše, dně Bajkalského jezera, batyskafu, zanedbaném zubním kazu a následným čištění kanálků s nenásilným přechodem k cestě do hlubin študákovy duše, kterou rozmetám tornádem :-) |
27.02.2013 - 16:21
churry: ...nejistota očekávání***
|
27.02.2013 - 10:54
Květka Š.: ST))...ta anotace se mi moc líbí
|


