René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.02.2013 - 10:24
Siorak: Ten kostel znám. Opravdu tam přebývá? Já slyšel, že v chrámech našich myslí.
|
27.02.2013 - 10:19
Siorak: Naše přání nás předurčují, zavazují a definují.
|
27.02.2013 - 10:18
Siorak: Těším se ta tvé RVDMBT (Rene Vulkan's Deep Mind Brain Twisters). Líbí se mi, mají poezii a hloubku. A trochu to bolí, musím nad tím přemýšlet.
|
27.02.2013 - 09:49
labuť: Nádherná je, malá, ale krásná :-)... já už se chvěji radostí, že přijde jaro... :-)
|
27.02.2013 - 09:26
severanka: ...kéž by byl mrazík poslední!:-)
ST |
27.02.2013 - 09:25
vavaoko: Jen ať se klepou..ST
|
27.02.2013 - 07:44
Maceška: Nejsem záklopka přesto se chvěji také...ne však strachem, nýbrž očekáváním :o))
|
27.02.2013 - 07:34
krizekkk: Minimax. ST
|
26.02.2013 - 23:37
René Vulkán: Toulavá: to je skvělej film
|
26.02.2013 - 23:04
Toulavá: moc hezké.... Doufám, že jsi svého kapitána našel. Já si při čtení vzpomněla na film Společenství mrtvých básníků.
|
26.02.2013 - 18:29
la loba: Pár slov a taková síla...díky ST
|
25.02.2013 - 20:38
Kajuta: Ušlechtilé přání. Ušlechtilý klas.
|
25.02.2013 - 20:37
Kajuta: Dalekohled vševidoucího oka
|
24.02.2013 - 17:51
Princezna Smutněnka: Silná.
|
24.02.2013 - 08:54
churry: Kvalita chleba o svém lidu vypovídá***
|
23.02.2013 - 20:38
vavaoko: Co si přát? Víme. ST
|
23.02.2013 - 19:37
krizekkk: Prauda...ST
|
23.02.2013 - 18:54
Toulavá: mám ráda tvé miny :)
|
22.02.2013 - 13:41
|
22.02.2013 - 11:06
sailorr: a.j.
|


