René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2013 - 21:09
zenge: On nezapálil chrám bohyně v Efesu, jako to udělal ten hlupák Herostrates, aby se dostal do novin a školních čítanek
A to stačí ;) STobě |
20.02.2013 - 19:35
kvítek: Krásně hluboké...ST
|
20.02.2013 - 19:25
krizekkk: To nemůžeš mít ze sebe...Žertuju. ST**
|
20.02.2013 - 18:33
hloubavá: Ale to je veliká pravda!
|
20.02.2013 - 16:15
Liška76: Nádherná pravda ST!!
|
20.02.2013 - 13:11
básněnka: myslím... že se to rovná zázraku..ST
|
20.02.2013 - 12:34
labuť: Ano, zdánlivě malé skutky jsou ty největší činy...
|
20.02.2013 - 10:53
severanka: ...moudré!
|
20.02.2013 - 10:43
|
20.02.2013 - 10:33
René Vulkán: vavaoko: churry: "Ďýk, holki" :-)
|
20.02.2013 - 10:32
churry: pravda
|
20.02.2013 - 10:16
vavaoko: Hluboké..ST
|
20.02.2013 - 09:31
Kajuta: Tak jest. :)
|
19.02.2013 - 19:55
jc senior: ...znám i slzy, z nichž pramení báseň...
* |
19.02.2013 - 09:04
sailorr: ST
|
19.02.2013 - 06:13
|
18.02.2013 - 17:50
básněnka: sebrala jsem slova z hladiny a vypůjčila si z nich písmena ST
|
18.02.2013 - 16:58
krizekkk: Přímo vulkanická. ST
|
18.02.2013 - 16:39
Siorak: Čerstvá slova ze studánky ... mě napadlo.
|
18.02.2013 - 16:13
myšlenka pouhá: báseň z níž pramení ST
|


