René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
01.03.2013 - 20:49
René Vulkán: krizekkk: a já Kláru a Evu a syny Jirku a Jakuba, hééč :-)
01.03.2013 - 20:46
krizekkk: A já mám dceru Magdalénku. Heč. :-)
01.03.2013 - 16:01
zenge: ST jsem zrozen na Magdalénu ;)
01.03.2013 - 13:34
René Vulkán: Siorak: Lota: jo, jo, je to tak.
01.03.2013 - 13:27
Lota: ...
a nemusí to být jen Máří z Magdaly
:)))

Nejsem ho snad hodna jako někdo jiný, ale také, zdá se mi, ho nejsem nehodna více než jiní.
(Mika Waltari, Jeho království)
01.03.2013 - 12:40
sailorr: Věřit v dobro není jen odvážné, ale nutné a nezbytné, myslím... ST
01.03.2013 - 11:46
01.03.2013 - 11:38
krizekkk: V jednoduchosti je síla. Tahle mini to dokazuje. ST
01.03.2013 - 11:08
01.03.2013 - 11:08
01.03.2013 - 10:59
Siorak: Mimochodem, i když z toho sejmu vše religiózní, je to velmi poučný příběh. Jen nám to často nedochází.
01.03.2013 - 10:38
vavaoko: Věřit v dobro je odvážné.ST
01.03.2013 - 09:43
básněnka: Možná má víc odvahy, než by se na první pohled zdálo... ST
01.03.2013 - 08:38
zenge: a dnes ?
U vrat vzteklej pes
28.02.2013 - 23:07
staranna: ST jako dům.
28.02.2013 - 22:01
Slávka: Máš tedy můj dvoustý upovídaný komentář* :*) a jsem moc ráda, že právě k tomuto stánku*
28.02.2013 - 18:41
krizekkk: Jo. Nesmí mít děravou střechu. ST (lahodná)
28.02.2013 - 14:27
E.T.Jane: Přijímáš...a můžeš dát.. Krásná! ST
28.02.2013 - 11:56
labuť: Otevřené srdce, dlaně a naslouchající duše...
28.02.2013 - 10:48
René Vulkán: Dota Slunská: ale jo, akorát to chce hodně investovat a neustávat a neuspávat ....
1 ... 542|543|544|545|546|547|548|549|550 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku