René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.03.2013 - 11:22
labuť: Jen jedno slovo mne napadlo po přečtení - zoufalství...
|
03.03.2013 - 10:52
Lostgen.: proSTě nádhera...
|
03.03.2013 - 10:48
Lostgen.: hmmm.
|
03.03.2013 - 09:52
Lostgen.: Smutná, ale ST rozhodně
|
03.03.2013 - 09:42
krizekkk: Kurvy jsou to. ST
|
03.03.2013 - 09:35
|
03.03.2013 - 09:22
vavaoko: Stýská s mi po časech, kdy jsem neznal žádného právníka. Máš ST
|
03.03.2013 - 09:09
|
03.03.2013 - 07:50
básněnka: v tomto světě není nic bezpečné... ST
|
02.03.2013 - 23:25
Lostgen.: aj, tu som si vychutnal :-)
|
02.03.2013 - 22:08
Lostgen.: No téééda. Tak fakt si timhle nemůžu pomoct, ale poslední verš je hrozně kráneej :-)
|
02.03.2013 - 22:06
hloubavá: A kdo je bez viny?
|
02.03.2013 - 21:46
Lostgen.: příjemné na dotek
|
02.03.2013 - 21:34
Lostgen.: ale jo, proč ne. za mě osobně ST.-)
|
02.03.2013 - 20:47
|
02.03.2013 - 20:47
René Vulkán: s.e.n:... se ví že jo
|
02.03.2013 - 20:43
|
02.03.2013 - 20:35
René Vulkán: Lostgen.:s touhle jsem se doslova nadřel, měl jsem jasný obraz ale ne a ne ho trefně popsat
každý slovo jsem potil půl dne |
02.03.2013 - 20:30
Lostgen.: Pěkná
|
02.03.2013 - 20:17
Lostgen.: Sice jsem v žádnym chrámu ještě snad nebyl, ale tohle je dost supeeer ST
|


