René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
03.03.2013 - 11:22
labuť: Jen jedno slovo mne napadlo po přečtení - zoufalství...
03.03.2013 - 10:52
Lostgen.: proSTě nádhera...
03.03.2013 - 10:48
Lostgen.: hmmm.
03.03.2013 - 09:52
Lostgen.: Smutná, ale ST rozhodně
03.03.2013 - 09:42
krizekkk: Kurvy jsou to. ST
03.03.2013 - 09:35
jc senior: březen se zachechtal
práskl rozlomením ledu
a pupeny vrazily směrem k létu
*
03.03.2013 - 09:22
vavaoko: Stýská s mi po časech, kdy jsem neznal žádného právníka. Máš ST
03.03.2013 - 09:09
jc senior: Mnohokrát za pohřebním vozem,
jen jednou na něm...
*
03.03.2013 - 07:50
básněnka: v tomto světě není nic bezpečné... ST
02.03.2013 - 23:25
Lostgen.: aj, tu som si vychutnal :-)
02.03.2013 - 22:08
Lostgen.: No téééda. Tak fakt si timhle nemůžu pomoct, ale poslední verš je hrozně kráneej :-)
02.03.2013 - 22:06
hloubavá: A kdo je bez viny?
02.03.2013 - 21:46
Lostgen.: příjemné na dotek
02.03.2013 - 21:34
Lostgen.: ale jo, proč ne. za mě osobně ST.-)
02.03.2013 - 20:47
s.e.n: těžký je to chodit pěšky
pro víru však
tato cesta
jedinná je pravá.
02.03.2013 - 20:47
René Vulkán: s.e.n:... se ví že jo
02.03.2013 - 20:43
s.e.n: Určitě ji našla,
mnozí jí rozumí
teď je krásná, svatá
vášně své utlumí.
02.03.2013 - 20:35
René Vulkán: Lostgen.:s touhle jsem se doslova nadřel, měl jsem jasný obraz ale ne a ne ho trefně popsat
každý slovo jsem potil půl dne
02.03.2013 - 20:30
Lostgen.: Pěkná
02.03.2013 - 20:17
Lostgen.: Sice jsem v žádnym chrámu ještě snad nebyl, ale tohle je dost supeeer ST
1 ... 540|541|542|543|544|545|546|547|548 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku