René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2013 - 16:17
Dota Slunská: Je blbý, když nás dohání minulost a předbíhá budoucnost.
|
04.03.2013 - 14:05
zelená víla: úžasná jednoduchost... ne tak moc častá...
|
04.03.2013 - 12:42
churry: ...bezpráví pod pláštěm "práva"...
|
04.03.2013 - 09:29
Jana M.: A když přece prohrajeme, dej nám sílu zase vstát.
|
04.03.2013 - 08:37
Jana M.: Připojila bych se k prosbě, jestli smím.
|
04.03.2013 - 08:27
Jana M.: Zase voňavá skácelovina.
|
03.03.2013 - 23:19
René Vulkán: Kajuta: četls Rady zkušeného ďábla?
|
03.03.2013 - 23:17
Kajuta: Rady zkušeného ďábla - kličkaře. Co právníkům / lidem chrlil do tváře. Tolik výkladů, tolik významů. Jak rýpání se v mase. V tom by se, s prominutím, nevyznalo ani prase..
|
03.03.2013 - 23:10
Kajuta: Poutník v nečasu ví, jak vzácné je někde hlavu složit.
|
03.03.2013 - 21:59
Kapka: Povedené, velmi... ST
|
03.03.2013 - 21:53
René Vulkán: Mbonita: díky, výbornej komentář
|
03.03.2013 - 19:44
Mbonita: smyčly,kličky
kůly,špičky...zaražené do kolene:-) jo tam to bolí a ještě se to dá jako bonus posypat solí kdo solí...má pravdu jistou i když jsi pesimistou ..fakta strohá porazí Tě a zamotaj do právnický sítě i v holobytě |
03.03.2013 - 19:39
René Vulkán: Lota: jo a omlouvám se, že je ta dnešní moc dlouhá, nedalo se to víc zkrátit, takže žádná miniatura
|
03.03.2013 - 19:37
René Vulkán: Lota: vlastně jsem měl napsat - ale hovno :-)
|
03.03.2013 - 19:36
René Vulkán: Lota: ale kdepak
|
03.03.2013 - 19:35
Lota: ...
snad jsem do rozjitřeného bezjitří nezasáhla příliš hrubě :-( |
03.03.2013 - 19:35
René Vulkán: Lota: :)
|
03.03.2013 - 19:33
Lota: ...
ve zkratce: čerti po sobě házeli kameny a rozbili v nebi okno... svatý Petr vyběhl a zahrozil: jestli se to bude opakovat, zavolám na vás našeho právníka čert se rozesmál: vždyť v nebi žádné právníky přece nemáte :-))) |
03.03.2013 - 17:08
severanka: ...naštěSTí nemám zkušenosti,ale kdo ví....ničím si nemůžeme být dnes jisti!
|
03.03.2013 - 11:22
labuť: Ano, přesně tak...
|


