René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.03.2013 - 09:02
labuť: Přesně taková je, nesmlouvavá...
|
05.03.2013 - 01:25
Kajuta: Jediná férová, pokud jde o společenské vrstvy. Nezkorumpovatelná. I na těch našich 200 Pandrholů jednou dojde. :)
|
04.03.2013 - 23:16
|
04.03.2013 - 23:09
sailorr: ST
|
04.03.2013 - 23:05
krizekkk: ST**
|
04.03.2013 - 22:38
Špáďa: Politika nás žere i sžírá
a z obsahu tvé básně mrazí... To snad jistě pro to, abychom nevychladli v boji za... ...poetičtější svět. |
04.03.2013 - 21:30
René Vulkán: Markéta z Valois: máš recht
|
04.03.2013 - 21:12
krizekkk: severanka: Dík, ale pro body to nepíšu...Tvůj Uko Ješita. .-)
|
04.03.2013 - 21:10
severanka: krizekkk: Hezky!!!Máš taky body!:-)
|
04.03.2013 - 21:00
zenge: smrt je krásná,
ale krátká °) |
04.03.2013 - 20:46
krizekkk: Markéta z Valois: :-)))))))))))))))))))))))))))))
Napiš nějakou, co mě zvedne ze židle. Ju? |
04.03.2013 - 20:44
severanka: ...ta jediná čas si na nás vždycky udělá!Mrcha jedna!
|
04.03.2013 - 20:15
krizekkk: Vím, jak jsi to myslel... :)
|
04.03.2013 - 20:11
Markéta z Valois: Taková říkanka. Nenaštve, nenadchne.
|
04.03.2013 - 18:57
básněnka: to má grády..je to nafurt
|
04.03.2013 - 18:57
Salomé: čas je pán..a my jeho otroci
|
04.03.2013 - 16:28
Lostgen.: hmmm. pochutnal jsem si na řádcích
|
04.03.2013 - 16:22
Lostgen.: hezkááá
|
04.03.2013 - 16:22
Lostgen.: nejsi jediný kdo tápe víc :(
|
04.03.2013 - 16:21
Lostgen.: moc pěknéé
|


