René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.03.2013 - 20:17
Mbonita: víno je dar,lék i slunce polapené
charakterm jeho je půda ,kde...plodí kde rodí se sny i lásky budoucí nevěsty..sklenky co polaská než chutná procházka završí se na jazyku ,patře i hrdle... milovníka vína a pak vzlíná jeho krása , kulatá bohatost i drsná něha pohladí naše já...pravdou země.. bolavě..i jemně. |
20.03.2013 - 19:38
krizekkk: Dobré, červené. ST
|
20.03.2013 - 16:24
básněnka: řekla bych jen ..."Na zdraví a všem "...:-)
|
20.03.2013 - 15:55
CULIKATA: Tak na zdraví pane)
|
20.03.2013 - 13:00
labuť: Tvá varianta je pro mne líp propracovaná, je v ní víc duše z básníka a možnost představivosti...
|
20.03.2013 - 11:55
E.T.Jane: Manželova babi dostávala naturálie - pšenici pro slepice :) To téda bylo terno :).
Trefně a hezky popsáno ** |
20.03.2013 - 10:54
kvítek: on o byl opravdu dobrý rok! ST
|
20.03.2013 - 10:38
Lota: ...
já jsem spokojená mě oslovilo jak to autor napsal . ač nemohu se považovat za znalce vín nesmírně si vážím práce vinařů a dobrému vínu se vždycky pokloním . |
20.03.2013 - 09:54
vavaoko: Z réva teprve vinařovy ruce, jeho mysl a čas, udělají víno. Jaá to chápal takto. ST
|
20.03.2013 - 09:40
Kapka: Na mě to působí hezky, tak jak to je. ST
|
20.03.2013 - 09:29
René Vulkán: Rezina: aspoň jsem se nad tím námětem zamyslel, to není na škodu
navíc i Lostgen do toho dal energii a napsal jak to na něj působí, to je fajn, moc |
20.03.2013 - 09:22
Rezina: René Vulkán: Lostgen.: Oprava na rozdíl od originálu nezaujala
Pár jednoduchých slov vyjádří mnohdy víc než sáhodlouhé dodatky Líbí a moc, proto ST |
20.03.2013 - 09:10
René Vulkán: Lostgen.: máš recht, není to moc čitelné
tím co slunko vpilo do dopisu - tedy tím dopisem slunečním pro nás psaným - je samo víno, jeho sladkost, kterou dodalo jako pozdrav vinařům není líno - víno se dá pokazit, když se odflákne vinařské práce (byl jsem na mnohých vinobraních a mockrát pomáhal v dalších fázích). Zvláště u červených se dá mnoho pokazit rok - mok je opravdu prostinký rým, vzatý na milost pouze pro jeho čistotu díky za postřehy, dají autorovi mnohem víc, než ST, :-), líbí, pěkné, oslovila ... |
20.03.2013 - 09:02
Lostgen.: co jen vytkl, že slunko vpilo do dopisu,vinařům že není líno. Jaksi by to chtělo ještě rozpracovat, atmosféra docela poutavá. A rým mok - rok, no nevim, nevim...
jen námět Mezi žebry lisu brečí rudé víno Slunko vpilo se do dopisu ach ty opojná krajino u vinné révy polaskat si mok neucítí ani stín vlastní krok |
20.03.2013 - 06:53
|
19.03.2013 - 16:42
Maceška: :o))
|
19.03.2013 - 16:21
jc senior: ...husy plavaly i za JZD, nebo je to taky odnaučili..?
:o) |
19.03.2013 - 11:53
Květka Š.: ST))
|
19.03.2013 - 10:37
vavaoko: Konec krásných časů.. ST
|
19.03.2013 - 09:09
|


