René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.03.2013 - 18:27
Psavec: Vinařský ST.
|
23.03.2013 - 11:32
René Vulkán: 6thSun: že se taky ukážeš, básníku
už jsem myslel, že Broumov zavalila lavina |
23.03.2013 - 11:11
6thSun: pokud se mrazu týká, je to stále žhavě (sic!) aktuální
|
23.03.2013 - 09:39
ttragelaf: Hvězdo, mazej úprkem
Doma nikdo není prorokem! ... Ale tak to nemyslím. Ty verše jsou něžné. |
23.03.2013 - 07:15
robin Marnolli: jo, pozdní sběr...to je mňamka:-)
|
22.03.2013 - 19:17
krizekkk: Hmmm. Povedená mini... Opravdu. ST
|
22.03.2013 - 12:12
Kajuta: Hvězdný čtení. Nebo čtení ve hvězdách? :)
|
22.03.2013 - 10:50
|
22.03.2013 - 09:43
labuť: Má zvláštní atmosféru...
|
22.03.2013 - 08:59
vavaoko: Mráz kráásně maluje. Ale už mi jde na nerv. Ty ne Tobě ST
|
22.03.2013 - 08:31
René Vulkán: Lota: To je dobrý, z toho můžeš udělat dobrou básničku
|
22.03.2013 - 08:25
|
22.03.2013 - 04:41
jc senior: Byl to dobrý rok, nejen na víno, ale i na tvoji tvorbu.
* |
22.03.2013 - 03:55
ttragelaf: Co na to klasikové:
Bohumil Říha: To vajíčko bylo družstevní. Jiří Sequens: Málo mezí v JZD, více chleba v národě. Škopková: Bacha, točí to televize. |
22.03.2013 - 03:50
ttragelaf: René Vulkán: Lostgen.:
Verše klopýtavé? Inu právě o tom vínu svědčí hravě. |
21.03.2013 - 22:39
Kajuta: René Vulkán: V tom případě je to rozumné, zvolit kratší variantu, taky ji dávám přednost, když ty nápady nejsou, lepší, než mlátit prázdnou slámu. Rád Tě čtu. Toš na viděnou.
|
21.03.2013 - 16:50
la loba: Mě připomněla abych se napila a také pana Skácela---ST
|
21.03.2013 - 14:23
René Vulkán: Kajuta: Klidně bych ji delší udělal, došly však nápady.
|
21.03.2013 - 13:57
Lostgen.: dodávám mu ST :)
|
21.03.2013 - 10:01
Kajuta: Strohý, úsečný, což mi sedí. Možná bych ji ale udělal delší, ale ve stejně strohém duchu. Páč se mi to dobře četlo a rozhodně bych nebyl proti přídavku. :-) Délku ale respektuji. =) Mch. teď zvedám virtuální hlavu a vidím na sebou komentář Mbonity, takže už se mi jej dostalo. :) Dík oběma.
|


