René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
23.03.2013 - 18:27
Psavec: Vinařský ST.
23.03.2013 - 11:32
René Vulkán: 6thSun: že se taky ukážeš, básníku
už jsem myslel, že Broumov zavalila lavina
23.03.2013 - 11:11
6thSun: pokud se mrazu týká, je to stále žhavě (sic!) aktuální
23.03.2013 - 09:39
ttragelaf: Hvězdo, mazej úprkem
Doma nikdo není prorokem!
... Ale tak to nemyslím. Ty verše jsou něžné.
23.03.2013 - 07:15
robin Marnolli: jo, pozdní sběr...to je mňamka:-)
22.03.2013 - 19:17
krizekkk: Hmmm. Povedená mini... Opravdu. ST
22.03.2013 - 12:12
Kajuta: Hvězdný čtení. Nebo čtení ve hvězdách? :)
22.03.2013 - 10:50
Lostgen.: souhlasim s labutí.

Je to proroctví
22.03.2013 - 09:43
labuť: Má zvláštní atmosféru...
22.03.2013 - 08:59
vavaoko: Mráz kráásně maluje. Ale už mi jde na nerv. Ty ne Tobě ST
22.03.2013 - 08:31
René Vulkán: Lota: To je dobrý, z toho můžeš udělat dobrou básničku
22.03.2013 - 08:25
Lota: ...
tak jako jara první květ z mrtvých vstání
:-)
to já jen tak, jsem hrózně užvatlaná :-(
22.03.2013 - 04:41
jc senior: Byl to dobrý rok, nejen na víno, ale i na tvoji tvorbu.
*
22.03.2013 - 03:55
ttragelaf: Co na to klasikové:
Bohumil Říha: To vajíčko bylo družstevní.
Jiří Sequens: Málo mezí v JZD, více chleba v národě.
Škopková: Bacha, točí to televize.
22.03.2013 - 03:50
ttragelaf: René Vulkán: Lostgen.:
Verše klopýtavé? Inu právě o tom vínu svědčí hravě.
21.03.2013 - 22:39
Kajuta: René Vulkán: V tom případě je to rozumné, zvolit kratší variantu, taky ji dávám přednost, když ty nápady nejsou, lepší, než mlátit prázdnou slámu. Rád Tě čtu. Toš na viděnou.
21.03.2013 - 16:50
la loba: Mě připomněla abych se napila a také pana Skácela---ST
21.03.2013 - 14:23
René Vulkán: Kajuta: Klidně bych ji delší udělal, došly však nápady.
21.03.2013 - 13:57
Lostgen.: dodávám mu ST :)
21.03.2013 - 10:01
Kajuta: Strohý, úsečný, což mi sedí. Možná bych ji ale udělal delší, ale ve stejně strohém duchu. Páč se mi to dobře četlo a rozhodně bych nebyl proti přídavku. :-) Délku ale respektuji. =) Mch. teď zvedám virtuální hlavu a vidím na sebou komentář Mbonity, takže už se mi jej dostalo. :) Dík oběma.
1 ... 531|532|533|534|535|536|537|538|539 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku