René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.03.2013 - 22:52
zelená víla: skvělá...
|
29.03.2013 - 19:33
churry: ...plátno halí...projekce...
|
29.03.2013 - 19:08
krizekkk: Ztišeně ST.
|
29.03.2013 - 17:45
vavaoko: Hrst stříbrných a zmrtvýchvstání. A vslabýc rukách kámen žulový. Skvělé. ST
|
29.03.2013 - 16:14
|
29.03.2013 - 15:57
Tropik: René moc mě báseň zaujala, a hlavně donutila mě myslet, a to se mi verších nebo na básničkách či prózách líbí.. ;) Je to pěkné. ;)
|
29.03.2013 - 15:50
René Vulkán: básněnka: každopádně nechtěl a netušil, že to takto dopadne
|
29.03.2013 - 15:46
básněnka: a dnes jsem zrovna četla o Jidášovi...kdo ví..jeSTli to bylo tak,jak to notoricky známe
|
29.03.2013 - 15:18
kvítek: ..a vSTal z mrtvých světa Spasitel...
|
29.03.2013 - 15:12
labuť: Týjo... elegantně, jemně, něžně a při tom eroticky... :-)
|
28.03.2013 - 16:27
zenge: stsjednocení°)
|
28.03.2013 - 12:10
Květka Š.: ST))
|
28.03.2013 - 09:31
labuť: Skvělá atmosféra je v básni...
|
28.03.2013 - 09:03
vavaoko: Ve dvou je dobře. V tom jsme snad všichni jednotni. ST
|
28.03.2013 - 08:59
jantar: ST
|
28.03.2013 - 07:49
E.T.Jane: Dvojka je kouzelné číslo... matiku nemusím, ale tyhle množiny to jo :) ** Hodně se mi líbí!
|
28.03.2013 - 07:48
churry: ...rozmnožiny...
|
28.03.2013 - 07:34
churry: Dobřééé. Velmi dobře***
|
28.03.2013 - 07:09
básněnka: Něžná sjednocení :-) ST
|
28.03.2013 - 06:21
krizekkk: Průniky... ST
|


