René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.03.2013 - 21:33
zenge: já myslím , že převozník není zas tak sproSTé slovo
°) |
17.03.2013 - 21:33
jantar: je to i s tím krásným slovem za ST
|
17.03.2013 - 21:03
René Vulkán: myšlenka pouhá: to víš:
- alibizmus (vypadám slušněji) - nepoužívám taková slova skoro vůbec, takže nezvyk - přišlo mně to nejlepší z toho co mě napadlo |
17.03.2013 - 20:57
myšlenka pouhá: :-) když se za to slovo omlouváš,proč jsi nenašel jiné ??
:-) ST (jsem rejpalka obecná) |
17.03.2013 - 20:05
|
17.03.2013 - 19:52
krizekkk: To, když je ,,jiné" slovo na místě. Neuznávám sprosté slovo jako sprosté, je to prostě slovo. :-) ST
|
16.03.2013 - 21:36
Lostgen.: aaaha. vánoční mini
|
16.03.2013 - 11:11
Lostgen.: jo. máš to tu pěkné
|
16.03.2013 - 10:27
Lostgen.: hezky vyjádřeno :-)
|
16.03.2013 - 01:07
Špáďa: Z města, ale zase se tam vrátím.
|
15.03.2013 - 21:10
Lostgen.: nádhernééé :-)
|
15.03.2013 - 21:04
Lostgen.: máš kamaráde v tomhle proSTě pravdu
|
15.03.2013 - 20:17
Lostgen.: ucthodná poklona mistře.. René. Tvůj styl se mi fakt hodně líbí :-)
|
15.03.2013 - 16:55
la loba: Jemná...srdce se opravdu nikdy nemýlí...ST
|
15.03.2013 - 07:44
Rezina: ST*****
|
15.03.2013 - 07:22
robin Marnolli: Tahle se mi líbí:-)
|
14.03.2013 - 22:37
zenge: ST líbí
|
14.03.2013 - 18:25
ttragelaf: Myslím, že Smrt i Deprese jsou dámy.
|
14.03.2013 - 07:21
labuť: ST!
|
13.03.2013 - 19:13
Kapka: ST
|


