René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
17.03.2013 - 21:33
zenge: já myslím , že převozník není zas tak sproSTé slovo
°)
17.03.2013 - 21:33
jantar: je to i s tím krásným slovem za ST
17.03.2013 - 21:03
René Vulkán: myšlenka pouhá: to víš:
- alibizmus (vypadám slušněji)
- nepoužívám taková slova skoro vůbec, takže nezvyk
- přišlo mně to nejlepší z toho co mě napadlo
17.03.2013 - 20:57
myšlenka pouhá: :-) když se za to slovo omlouváš,proč jsi nenašel jiné ??
:-) ST (jsem rejpalka obecná)
17.03.2013 - 20:05
jc senior: Věříme, že na druhém břehu BUDE,
jen nevíme přesně co...
*
17.03.2013 - 19:52
krizekkk: To, když je ,,jiné" slovo na místě. Neuznávám sprosté slovo jako sprosté, je to prostě slovo. :-) ST
16.03.2013 - 21:36
Lostgen.: aaaha. vánoční mini
16.03.2013 - 11:11
Lostgen.: jo. máš to tu pěkné
16.03.2013 - 10:27
Lostgen.: hezky vyjádřeno :-)
16.03.2013 - 01:07
Špáďa: Z města, ale zase se tam vrátím.
15.03.2013 - 21:10
Lostgen.: nádhernééé :-)
15.03.2013 - 21:04
Lostgen.: máš kamaráde v tomhle proSTě pravdu
15.03.2013 - 20:17
Lostgen.: ucthodná poklona mistře.. René. Tvůj styl se mi fakt hodně líbí :-)
15.03.2013 - 16:55
la loba: Jemná...srdce se opravdu nikdy nemýlí...ST
15.03.2013 - 07:44
Rezina: ST*****
15.03.2013 - 07:22
robin Marnolli: Tahle se mi líbí:-)
14.03.2013 - 22:37
zenge: ST líbí
14.03.2013 - 18:25
ttragelaf: Myslím, že Smrt i Deprese jsou dámy.
14.03.2013 - 07:21
labuť: ST!
13.03.2013 - 19:13
Kapka: ST
1 ... 534|535|536|537|538|539|540|541|542 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku