René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
19.03.2013 - 09:01
Lota: ...
děkuj Bohu za paměť
:-)
19.03.2013 - 08:04
René Vulkán: krizekkk: :-)
19.03.2013 - 07:39
krizekkk: ST.
Bez komoušů homoušů, životem se prokoušu.
19.03.2013 - 06:16
jantar: jo ty časy i tráva byla zelenější ... ST
18.03.2013 - 21:42
zelená víla: skvělé...
18.03.2013 - 18:29
labuť: Není, co říct...
18.03.2013 - 16:09
jita.1965: Pan Werich říkal: Někdy lepší jedno sprostý slovo než dlouhý vysvětlování :-)
ST!
18.03.2013 - 12:38
staranna: Za lepší se modlím vkleče,
bída, osud neuteče.
18.03.2013 - 12:22
Psavec: Když to text vyžaduje, proč si kapku nezasprosťačit. ST.
18.03.2013 - 12:19
Psavec: Moc pěkná, ST.
18.03.2013 - 09:50
Kajuta: Nedávno jsem čet historickou knihu, co se snažila přiblížit co nejvíc autenticitě. Londýnský hampejzy byly svou řečí fakt jadrný. :)) Zkrátka to tam patřilo. Tady to také patří. Ruku na srdce, ač se těžko ztotožňuji, páč mi život chutná, v takové situaci by ze mne vylezlo asi to samé.
18.03.2013 - 07:35
René Vulkán: Maceška:
na podruhé jsem komentář konečně pochopil :-)
18.03.2013 - 07:32
Maceška: Třeba ho jen odhání,
to hlasité volání...esté:o))
18.03.2013 - 00:15
Lota: ...
někdy to chce si odplivnout drsnějším slovem :)))
18.03.2013 - 00:11
René Vulkán: Toulavá: to je komentář jak víno
17.03.2013 - 23:49
Lostgen.: jeden řádek a tolik toho bylo řečeno
j
e

t
o

d
o
b
r
ý
17.03.2013 - 23:30
René Vulkán: Dota Slunská:
Máš recht, už JE TO moc výrazný
17.03.2013 - 23:29
René Vulkán: zenge: :-))
17.03.2013 - 22:00
Dota Slunská: Oželela bych zvýraznění velkými písmeny, jinak není co vytknout.
17.03.2013 - 21:42
Toulavá: To je dneškem, smrtnou nedělí,
že osud kosí lidi v jeteli.

ST
1 ... 533|534|535|536|537|538|539|540|541 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku