René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
10.03.2013 - 20:42
Jana M.: Krásná poetika.
10.03.2013 - 17:54
Kajuta: Smyslobudič.
10.03.2013 - 17:30
René Vulkán: jc senior: přesně takhle jsem to myslel, že to chmýří nese semínko
10.03.2013 - 16:36
krizekkk: Ano, Pane. ST
10.03.2013 - 16:07
jc senior: I slovo evangelia, lehčí než chmýří pampelišky, může padnout na úrodnou půdu.
*
10.03.2013 - 14:31
severanka: ...zdařilé!
10.03.2013 - 11:48
Lostgen.: tohle se povedlo ... ST
10.03.2013 - 09:30
kvítek: Rozpomínám se, poslouchám, čtu a dívám se....moc se mi líbí st
10.03.2013 - 09:03
Maceška: Tak já to zkusím...ponořím se :o))
10.03.2013 - 08:50
vavaoko: Hluboké. Silné. ST
10.03.2013 - 07:47
jantar: vždycky je dobře e dívat a pochopit podSTatu života, posunuje to
09.03.2013 - 23:53
Lota: ...
je to veliké a krásné moudro
tu za ST
pro mě za ***** :-)
PS:
a budu si ho pamatovat
kdybych náhodou při mém věku zapomněla
pak chmýří pampelišek
ono evangelium připomene...vždycky :-)
09.03.2013 - 23:03
básněnka: ten závěr se mi moc líbí a doufám, že se rozpomínám...ST
09.03.2013 - 17:35
Lostgen.: moc pěkné ST
07.03.2013 - 15:15
Lostgen.: Jo, zajímavá :-)
07.03.2013 - 14:44
Bohunka: ......krásná......čistá slova......
07.03.2013 - 11:18
Květka Š.: ..to nebyla..ale i tak ST))
07.03.2013 - 10:47
René Vulkán: Siorak: srandovní jsem já a mé zpracování
jinak to je fakt, to až na pár opileckých historek, srandovní není
07.03.2013 - 10:40
Siorak: Dobře, ale srandovní mi to nepřipadá.
07.03.2013 - 09:52
René Vulkán: labuť: akorát, že si mnohokrát říkám - moc toho neumíš
1 ... 536|537|538|539|540|541|542|543|544 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku