René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.03.2013 - 00:15
s.e.n: Načrtl a stále otálí.Nač čeká?
|
26.03.2013 - 12:21
E.T.Jane: Vracíš se s jemností do zim..
Ale já už jaro vzývám a prosím :) ** |
26.03.2013 - 09:12
Lostgen.: nechci se už opakovat, nic nového pod Sluncem, ty prostě psát umíš !
|
26.03.2013 - 01:06
René Vulkán: Lostgen.: Jasně že jo
|
25.03.2013 - 23:27
Lostgen.: že by inspirace od nejstarší knihy ?
|
25.03.2013 - 22:12
CULIKATA: Návrat mě nadchl, krása pane.
|
25.03.2013 - 13:49
zenge: Trojnázví 3tip
|
25.03.2013 - 12:45
labuť: Každé slovo je tu zbytečné psát... krásné mini veršování.
|
25.03.2013 - 09:24
vavaoko: Poetika na druhou. ST
|
25.03.2013 - 09:09
jantar: ST
|
25.03.2013 - 08:28
jc senior: Myšlenky k zamyšlení...
* |
25.03.2013 - 07:09
churry: ***
|
25.03.2013 - 06:48
krizekkk: Třikrát dobré. st
|
25.03.2013 - 00:06
René Vulkán: Lostgen.: díky kamaráde
|
25.03.2013 - 00:04
Lostgen.: Ať z kořenů můžu si číst ?
Za to to STojí kamaráde |
24.03.2013 - 22:56
René Vulkán: Slávka: zas tak kouzelný mi to nepřipadá
|
24.03.2013 - 22:38
Slávka: Jsi kouzelník poetična*
|
24.03.2013 - 18:54
René Vulkán: anonimovi - před manželkou proroctví zatajím, je teplomilná
|
24.03.2013 - 18:49
Jako "Prorok-amatér", resp. "Prorok-anonym", předpovídám, že letos adventní hvězda rozmrzne až někdy začátkem července.
P.S. Jsem ale mírně podjatý - nemám rád horko. |
23.03.2013 - 18:28
Psavec: Povedená mini, hodnotím.
|


