René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
13.03.2013 - 14:07
zvířenka: Mlhy zní věky.
Jen když chceme.
A voní? No páni! Zaručeně!
A světu budou odměnou
Jakubi s tátovou ozvěnou
13.03.2013 - 09:49
jc senior: Poezie doby, do níž se rád vracím...
*
13.03.2013 - 08:11
myšlenka pouhá: Krásná.... ST
13.03.2013 - 06:48
churry: Povedla se.
12.03.2013 - 20:12
Kajuta: Na poetické niti babího léta..
12.03.2013 - 19:00
Mbonita: je v ní dozrávání....pravda i lyrika
oslovila velmi
12.03.2013 - 18:20
René Vulkán: Lota: Tak to jsi mě udělala radost.

Když jsem ji četl našemu Jakubovi a řek mu, že je to o něm a pro něj, tak poznamenal - to je ňáký divný, né?

Takže jsme si vzájemně taky udělali radost.
12.03.2013 - 18:11
Lota: .
už jsem si na ní smlsla dopoledne
a ráda se přijdu namlsat znovu
je to krásná a silná báseň
jako láska otců
:-)
12.03.2013 - 17:54
Jana M.: Tleskám a odháním dojetí. Dokonale napsáno. ST
12.03.2013 - 17:04
vavaoko: Tím, že stárneme, neztrácíme jen mládí.ST
12.03.2013 - 16:28
krizekkk: Celá je pěkná...ST
12.03.2013 - 14:52
E.T.Jane: Báječný, skvělý, úžasně napsaný. S hloubkou, citem a dávkou legrácek, to se mi hodně líbí :) **
12.03.2013 - 12:56
robin Marnolli: velmi pěkná.
12.03.2013 - 12:46
Lostgen.: úchvatný závěr René, povedl se ti
12.03.2013 - 12:13
j.m.: Čtu Tě málo,ale rád.
12.03.2013 - 10:50
jantar: být klukem je nádherná věc - ještě být ST
11.03.2013 - 14:59
Mbonita: každý by měl znát své kořeny a ctít pravdu v sobě
pak uslyší své nitro....
11.03.2013 - 08:21
labuť: Nikdo by neměl zapomenout odkud přišel...
11.03.2013 - 01:36
Psavec: Parádní, ST.
10.03.2013 - 23:30
s.e.n: Velmi zajímavé. A stojí ti v tom kruhu vůbec o tu pomoc zvenčí?
1 ... 535|536|537|538|539|540|541|542|543 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku