René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.03.2013 - 14:07
zvířenka: Mlhy zní věky.
Jen když chceme. A voní? No páni! Zaručeně! A světu budou odměnou Jakubi s tátovou ozvěnou |
13.03.2013 - 09:49
jc senior: Poezie doby, do níž se rád vracím...
* |
13.03.2013 - 08:11
myšlenka pouhá: Krásná.... ST
|
13.03.2013 - 06:48
churry: Povedla se.
|
12.03.2013 - 20:12
Kajuta: Na poetické niti babího léta..
|
12.03.2013 - 19:00
Mbonita: je v ní dozrávání....pravda i lyrika
oslovila velmi |
12.03.2013 - 18:20
René Vulkán: Lota: Tak to jsi mě udělala radost.
Když jsem ji četl našemu Jakubovi a řek mu, že je to o něm a pro něj, tak poznamenal - to je ňáký divný, né? Takže jsme si vzájemně taky udělali radost. |
12.03.2013 - 18:11
Lota: .
už jsem si na ní smlsla dopoledne a ráda se přijdu namlsat znovu je to krásná a silná báseň jako láska otců :-) |
12.03.2013 - 17:54
Jana M.: Tleskám a odháním dojetí. Dokonale napsáno. ST
|
12.03.2013 - 17:04
vavaoko: Tím, že stárneme, neztrácíme jen mládí.ST
|
12.03.2013 - 16:28
krizekkk: Celá je pěkná...ST
|
12.03.2013 - 14:52
E.T.Jane: Báječný, skvělý, úžasně napsaný. S hloubkou, citem a dávkou legrácek, to se mi hodně líbí :) **
|
12.03.2013 - 12:56
robin Marnolli: velmi pěkná.
|
12.03.2013 - 12:46
Lostgen.: úchvatný závěr René, povedl se ti
|
12.03.2013 - 12:13
j.m.: Čtu Tě málo,ale rád.
|
12.03.2013 - 10:50
jantar: být klukem je nádherná věc - ještě být ST
|
11.03.2013 - 14:59
Mbonita: každý by měl znát své kořeny a ctít pravdu v sobě
pak uslyší své nitro.... |
11.03.2013 - 08:21
labuť: Nikdo by neměl zapomenout odkud přišel...
|
11.03.2013 - 01:36
Psavec: Parádní, ST.
|
10.03.2013 - 23:30
s.e.n: Velmi zajímavé. A stojí ti v tom kruhu vůbec o tu pomoc zvenčí?
|


