René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.03.2013 - 00:12
Lostgen.: U tebe většinou taký k zamyšlení
|
27.03.2013 - 21:17
René Vulkán: krizekkk: já katolík :-)
|
27.03.2013 - 20:45
krizekkk: Jsu husita. ST
|
27.03.2013 - 20:45
jc senior: Modleme se, ať vlají jen praporce míru a přátelství.
* |
27.03.2013 - 19:50
Psavec: Tohle je za ST.
|
27.03.2013 - 19:10
René Vulkán: 6thSun: moje myšlenka při psaní byli Johanité, ti to zvládali
přemýšlel jsem mnohokrát o sobě v takových situacích, různě teoretizoval ... a lecos o sobě poznal v Afghánistánu. Takže teď vím, že by to u mě bylo střídavé - modlitba, odhodlání, průjem |
27.03.2013 - 16:57
6thSun: to já bych se k ránu prokakal
|
27.03.2013 - 14:23
Lota: ...
a přesto si někdy říkám, do bitev Boha netahat Ať jejich krev - víc než naše teče to zní mi příliš nekřesťansky války nejsou v Bohu ale v člověku... pak tedy do boje ST |
27.03.2013 - 13:16
Květka Š.: dobrý...ST))
|
27.03.2013 - 12:06
E.T.Jane: Některé po/stoje se časem mění.. :)
|
27.03.2013 - 10:17
|
27.03.2013 - 09:04
vavaoko: Je to vlastenecké. Chlap má padnout obutý. Nejlépe ve stoje.ST
|
27.03.2013 - 07:16
básněnka: Nejvíc se mi líbí ta poslední...ST
|
27.03.2013 - 07:05
jantar: ST
|
27.03.2013 - 00:29
René Vulkán: Lostgen.: Měl jsem potíže se zařazením
váhal jsem mezi - ostatní, o lidech, o životě, víra a náboženství a nakonec jsem dal Vlastenecké, protože je jich tu málo a i můj repertoár vlastenecké básně míjí |
27.03.2013 - 00:28
s.e.n: Zajímavá vize spojena s touhou.
Přidám též hlas, však to asi je málo. |
27.03.2013 - 00:26
Jan Maren: Velice pěkná ! ST !
|
27.03.2013 - 00:23
Lostgen.: hezká...
P.S. Prý vlastenecké :))) ale jo, proč ne že ? |
27.03.2013 - 00:21
s.e.n: Odkryješ kořeny a pak uvidíš?
Nečekej zázraky. |
27.03.2013 - 00:16
René Vulkán: s.e.n: Já ti vážně nevím
|


