René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.04.2013 - 16:19
krizekkk: ST .-)
|
01.04.2013 - 16:09
krizekkk: Tak, tak... st
|
01.04.2013 - 13:15
Mbonita: důvěra je sestra něhy...
|
31.03.2013 - 21:47
robin Marnolli: méně je více:-)
|
31.03.2013 - 18:37
kvítek: velmi drahý...ST
|
31.03.2013 - 17:45
churry: při (z)vážení nebýt slep...
|
31.03.2013 - 14:27
Kajuta: René Vulkán: Díky za rozšíření obzorů. ~
|
31.03.2013 - 12:42
Mbonita: každý projdeme tou cestou,kde je láska,bolest,utrpení,pokora, pochopení i smíření
|
31.03.2013 - 11:52
básněnka: něžným vztahům s dotyky vodoměrek...ST
|
31.03.2013 - 11:35
vavaoko: Jemně. Jako ten brouk. ST
|
31.03.2013 - 11:26
|
31.03.2013 - 11:23
kvítek: a váhavě přemýšlím - mám-nemám- ...ST
|
30.03.2013 - 17:36
René Vulkán: Kajuta: Židé tehdy kamenovali. Dělali to spontáně. Při hrubém porušení Mojžíšova zákona se rada vesnice rozhodla to udělat a tak se stalo. Nebo, pokud třeba šlo o otěhotnění neprovdané dcery, otec ji musel podřezat, aby nepřežil hřích. (to se vlastně mělo stát Marii, Ježíšově matce)
To jem tak na okraj |
30.03.2013 - 16:29
Kajuta: Je politováníhodné, že když byl nejprve vydán Židům k soudu, byl nakonec ukřižován podle římského zvyku. Nejsem v tom nijak zběhlý, ale Židé měli prý odlišné tresty a ukřižování praktikoval s oblibou především Řím. Je to vážně k přemýšlení. Tahle první velká historická kauza a to šachování s lidmi. Díky.
|
30.03.2013 - 10:02
labuť: Znovuzrození... zázrak a poselství... všem budoucím...
|
30.03.2013 - 09:09
Maceška: Přišla jsem, viděla jsem a s úklonou odcházím :o))
|
30.03.2013 - 08:12
Lota: ... a dokonce se mi to potvrdilo dvakrát :)
|
30.03.2013 - 08:10
Lota: ... a vůni věčnosti budou mít příští dnové.
My pocítíme, že nejsme zvěř a sami. Pán čeká nad horami. :) |
30.03.2013 - 00:44
blue: René Vulkán: je v tom kus pravdy.. každý den znovu musíme jíst.. z různých "pokrmů"
a je v tom kus víry.. a naděje.. taky někdy píšu poezii s duchovním obsahem, díky za toto dílko :) |
30.03.2013 - 00:26
zelená víla: jednoduše ST a vnitřní...
|


