René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.04.2013 - 20:26
jc senior: ...k nezaplacení!
* |
02.04.2013 - 20:20
severanka: ...dobrý nápad!:-)
|
02.04.2013 - 20:17
|
02.04.2013 - 19:47
6thSun: bude mi velkou ctí si s Tebou někdy dát do trumpety :-)
|
02.04.2013 - 19:25
jantar: ST
|
02.04.2013 - 17:51
Toulavá: týjo... rovnou bych s tebou zašla na pivo... :) ST
|
02.04.2013 - 17:31
básněnka: proSTě se povedla:-)
|
02.04.2013 - 17:22
René Vulkán: vavaoko: dobrý!
|
02.04.2013 - 17:20
vavaoko: Opijte se spolu. Sebou navzájem. Navěky tu nejsme. Je to jen podnájem. ST
|
02.04.2013 - 16:23
Lostgen.: to se moc líbí :-)
|
02.04.2013 - 16:12
Lostgen.: pěkná, povedla se
|
02.04.2013 - 15:37
|
02.04.2013 - 15:15
Rezina: ST
|
02.04.2013 - 15:12
churry: ...vyzrále dobová...
|
02.04.2013 - 14:34
Psavec: Důvěrné dotyky zaslouží ST.
|
02.04.2013 - 14:33
Psavec: Dám ST.
|
02.04.2013 - 11:33
Jana M.: Jak objevně napsáno.
|
02.04.2013 - 00:18
Lostgen.: René prostě umí :-)
|
01.04.2013 - 18:31
Kajuta: Jednosměrka..
|
01.04.2013 - 17:25
Lostgen.: taková fajnovka, je mi při ní příjemně
|


