René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.04.2013 - 13:25
voslik: Moc pěkné mini. Stručně ale do hloubky a navíc zcela ze života.
|
11.04.2013 - 07:06
René Vulkán: básněnka: Tak na to, to je řešení :-)
|
11.04.2013 - 07:06
René Vulkán: sailorr: Je vidět, že to máš pod kontrolou
|
11.04.2013 - 06:37
básněnka: Zametla jsem popel řevem sirén,což ocenily hodiny ...jdoucí napřed hodiny :-)
|
11.04.2013 - 00:26
sailorr: Jo doba se mění. U nás na vesnici, když houkala siréna, všichni se běželi podívat, kde hoří.
A z hodin si na noc zásadně vyndavám baterku (aspoň mám pocit, že je delší a klidnější) |
10.04.2013 - 22:12
vavaoko: samota je někdy těžká. ST
|
10.04.2013 - 21:56
jc senior: sirény, sirény vy smutně dujete
dujete na komín vyhořelý na komín dujete cihelny prokleté kde naši dědové léta dřeli * |
10.04.2013 - 21:54
myšlenka pouhá: :) jo mnohé z toho znám... ST
|
10.04.2013 - 18:24
jc senior: ...konec je vždy prozaický
:-( |
04.04.2013 - 22:27
Jana M.: Já se s tebou taky ráda opiju.
|
04.04.2013 - 13:48
E.T.Jane: Lásky dráhy jsou drahý...nevyčíslitelně, neuvěřitelně.. Vztah koupit nelze...stejně jako políbit vodoměrku za letu :)
|
03.04.2013 - 21:50
zelená víla: tak takhle jo... :-) tak na zdraví, nejenom...
|
03.04.2013 - 15:13
labuť: Snad cestu vzhůru značí...
|
03.04.2013 - 15:13
labuť: Nedá se ničím vyčíslit...
|
03.04.2013 - 14:59
labuť: Otevřené srdce, otevřená duše a hlava, jakbysmet... už nalévám... :-)
|
03.04.2013 - 12:35
René Vulkán: Kajuta: Nerozumím
|
03.04.2013 - 11:42
Kajuta: Kájo.. tohle všechno je moje. :)
|
02.04.2013 - 22:16
René Vulkán: 6thSun: Beru tě za slovo, pokud to nestihneme dřív, v Počátkách se můžeme vožrat
mně bude ctí s tebou i zvracet :-) |
02.04.2013 - 21:39
Psavec: Takové opíjení schvaluji, ST.
|
02.04.2013 - 20:56
kvítek: vavaoko to krásně napsal! a Tobě ST
|


