René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře k dílům uživatele :
19.04.2013 - 05:33
labuť: Pomluvy vznikají většinou ze závisti... Klaním se Tvému vyjádření myšlenky, moc se mi to líbí!
19.04.2013 - 05:06
básněnka: kašlu na ně...těm nezabráníš aby vznikaly...
18.04.2013 - 23:45
Kajuta: Je to tak. Byl jsem v teď dva týdny v hledáčku. Šláp jsem někomu na kuří oko a místní gestapo (firma xyz) mi už pracovalo za zády. :( ST.
18.04.2013 - 22:15
krizekkk: Pravda. ST
18.04.2013 - 21:06
Mbonita: hlavně zraňují a někdy i fatálně ničí..
18.04.2013 - 19:53
isisleo: ..jo je to takovej symbiond téhle doby..
18.04.2013 - 18:49
Lostgen.: nezbývá než pochválit :))
18.04.2013 - 18:13
vavaoko: Já na ně kašlu. Tobě ST
18.04.2013 - 17:45
myšlenka pouhá: ... mé už se roztříštily... ST
18.04.2013 - 16:46
jantar: ST- výstižné
18.04.2013 - 16:43
Lota: ...
jo, jsou to potvory
nemilosrdné
nemající v sobě nižádnou empatii
14.04.2013 - 22:58
Lostgen.: zajímavééé ... Takové to náboženství, víra. Něco skrytého co převyšuje samotnou podstatu lidské duše
12.04.2013 - 19:10
labuť: Jednoznačně Vyhořel... asi proto, že nejvíc oslovuje to, co skrývám uvnitř... však Ty víš, jak to myslím - práce s lidmi...
12.04.2013 - 18:44
Mbonita: René Vulkán:
víš ono psaní sevřených drobných tvarů je fakt dost těžká kláda...ale co mám říkat já..taky se snažím,tak vím svý
a věř to se poddá...kdysi mi jeden básník řekl,škrtej a cizeluj,ponech to podstatný,tak se o to pokouším.
opravdu velmi si cením těch co píší drobné útvary...:-)
takže ,piš a piš a piš, šrtej ,zhušťuj a piš a piš..
12.04.2013 - 13:50
René Vulkán: E.T.Jane: Mbonitě přijde nejlepší Vyhořel, tobě Hodiny, ještě najdu někoho na Sirény
12.04.2013 - 11:42
E.T.Jane: Hodiny jsou úžasný, ostatní se mi "jenom" líbí :)
12.04.2013 - 00:42
René Vulkán: Mbonita: Pravdivý jsou všechny, jen zbylé dvě jsem skopal já tak, že pravdivé nevypadají
11.04.2013 - 21:49
Mbonita: první mi přijde nejpravdivější..
jinak velmi oceňuju,že jsi se pustil do drobných tvarů:-)
11.04.2013 - 18:23
krizekkk: Hezkýýý. St
11.04.2013 - 17:34
Kajuta: aaano, je mi to povědomé..
1 ... 524|525|526|527|528|529|530|531|532 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku