René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.04.2013 - 20:48
severanka: ...pěkná v mini!
|
25.04.2013 - 19:42
Dota Slunská: Krásný povšimnutí!
|
25.04.2013 - 19:13
Jan Maren: Bez odSTupu ST !
|
25.04.2013 - 18:20
|
25.04.2013 - 17:32
básněnka: že by STříbrná svatba?:-)
|
25.04.2013 - 16:53
churry: ***
|
25.04.2013 - 16:24
jantar: ST
|
25.04.2013 - 16:09
zenge: ratoleSTem
|
25.04.2013 - 15:18
René Vulkán: Lota: taky to o tom je, trochu
|
25.04.2013 - 14:52
Lota: ...
zrovna jsem si říkala, že právě rozkvetlé stromy jsou jako nevěsty :) |
25.04.2013 - 14:34
Lostgen.: ověnčena loukou ve vlasech, tohle sedí na tip :)
|
25.04.2013 - 13:33
E.T.Jane: Říkám si, jsou to jen kecy zlých lidí...ale stejně mě to dostává a stejně mě to dusí..** ST
|
25.04.2013 - 13:06
vavaoko: Já jen ST
|
25.04.2013 - 07:24
churry: ....jsou stěhovavé...
|
23.04.2013 - 21:33
jc senior: ...a tak bídně člověk zajde
když ho pomluva zlá najde... (Text není původní, zato báseň orginální) * |
20.04.2013 - 07:08
CULIKATA: Těch je, bohužel..., ale zase víme, že ještě žijeme.)
|
20.04.2013 - 00:00
zelená víla: naše neduhy v nás tvoří jiní a my jim dáváme moc smyslu... ve chvíli kdy jsem si tohle uvědomila jsem se stala svobodnou a šťastnou :-)
|
19.04.2013 - 18:32
6thSun: pomluvy jsou v pohodě a hlavně výsostně spravedlivé neb ubližují zejména tomu, kdo pomlouvá
skvostná báseň |
19.04.2013 - 17:11
René Vulkán: zenge: moje řeč
|
19.04.2013 - 15:27
zenge: srát na ně
ST°-) |


