René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2013 - 13:17
Verena: Hmmmmmm.....
28.04.2013 - 10:33
zenge: líbí!
28.04.2013 - 08:33
labuť: Ač na pohled se nezdá
za holou větou se tolik
tolik skrývá...
27.04.2013 - 21:30
Mbonita: na vyjádření mi chybí slova
pro mne to jsou symboly..podobenství..na cestě ...
26.04.2013 - 15:05
René Vulkán: jc senior: Pěknej komentář, díky
26.04.2013 - 14:45
jc senior: krasopis i krasomluva
Krasnodar i krasokvět,
život jako líná chůva
poskládaná z holých vět
...
26.04.2013 - 13:12
Lota: René Vulkán:
ano, do slova a do písmene
jen dovětek
velká duše se vejde i do malého těla
tak jako dobrého člověka může být vždycky
o kousek víc
:)))
26.04.2013 - 12:58
René Vulkán: Lota:
Jó, tak tys myslela mě?

Tak to samosebou jo, moje duše je:
- čistá
- průzračná
- bezelstná
- nádherná
- bohatstvím přetékající
- ohromná
kolikrát si až říkám, jak se tak mohutná duše vůbec do mě vleze
:-)
26.04.2013 - 12:50
Lota: René Vulkán:
proč brát mi iluze
;)
26.04.2013 - 11:51
ttragelaf: Smutná. Asi i mnoha z nás sdílená.
26.04.2013 - 11:51
René Vulkán: Lota: kterýho kluka s čistou duší myslíš?
26.04.2013 - 11:44
jita.1965: Já věřím na boží mlýny..
ST!
26.04.2013 - 11:04
Lota: ...
já si jen říkám
co tenhle kluk
s čistou duší
může o tomhle vědět

možná právě pro tu duši
:)
ST
26.04.2013 - 10:26
vavaoko: Skvělé. Jako ostatně vždy. ST
26.04.2013 - 09:50
labuť: Malý mžik s velkou myšlenkou...
26.04.2013 - 08:52
kamínek: výborný závěr....ST
26.04.2013 - 08:51
severanka: ....když slábne Golfský proud,naSTává ochlazení...
26.04.2013 - 07:55
jantar: úžasná, skvělá,chutná jak ta nejlepší švýcarská čokoláda ST

nejlepší je-rozchod je holá věta
26.04.2013 - 06:12
krizekkk: :-( ST :-)
25.04.2013 - 21:18
krizekkk: Asi jo. ST
1 ... 522|523|524|525|526|527|528|529|530 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku