René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2013 - 13:17
Verena: Hmmmmmm.....
|
28.04.2013 - 10:33
zenge: líbí!
|
28.04.2013 - 08:33
|
27.04.2013 - 21:30
Mbonita: na vyjádření mi chybí slova
pro mne to jsou symboly..podobenství..na cestě ... |
26.04.2013 - 15:05
René Vulkán: jc senior: Pěknej komentář, díky
|
26.04.2013 - 14:45
jc senior: krasopis i krasomluva
Krasnodar i krasokvět, život jako líná chůva poskládaná z holých vět ... |
26.04.2013 - 13:12
Lota: René Vulkán:
ano, do slova a do písmene jen dovětek velká duše se vejde i do malého těla tak jako dobrého člověka může být vždycky o kousek víc :))) |
26.04.2013 - 12:58
René Vulkán: Lota:
Jó, tak tys myslela mě? Tak to samosebou jo, moje duše je: - čistá - průzračná - bezelstná - nádherná - bohatstvím přetékající - ohromná kolikrát si až říkám, jak se tak mohutná duše vůbec do mě vleze :-) |
26.04.2013 - 12:50
|
26.04.2013 - 11:51
ttragelaf: Smutná. Asi i mnoha z nás sdílená.
|
26.04.2013 - 11:51
René Vulkán: Lota: kterýho kluka s čistou duší myslíš?
|
26.04.2013 - 11:44
jita.1965: Já věřím na boží mlýny..
ST! |
26.04.2013 - 11:04
Lota: ...
já si jen říkám co tenhle kluk s čistou duší může o tomhle vědět možná právě pro tu duši :) ST |
26.04.2013 - 10:26
vavaoko: Skvělé. Jako ostatně vždy. ST
|
26.04.2013 - 09:50
labuť: Malý mžik s velkou myšlenkou...
|
26.04.2013 - 08:52
kamínek: výborný závěr....ST
|
26.04.2013 - 08:51
severanka: ....když slábne Golfský proud,naSTává ochlazení...
|
26.04.2013 - 07:55
jantar: úžasná, skvělá,chutná jak ta nejlepší švýcarská čokoláda ST
nejlepší je-rozchod je holá věta |
26.04.2013 - 06:12
krizekkk: :-( ST :-)
|
25.04.2013 - 21:18
krizekkk: Asi jo. ST
|


