René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.05.2013 - 18:43
básněnka: aspoň neuschne:-) ST
|
02.05.2013 - 16:00
zenge: KRÁTCE st!
|
02.05.2013 - 15:18
severanka: ...hmmm,deštník z jabloně je fajn!:-)
|
02.05.2013 - 14:48
E.T.Jane: U nás déšť nepadal,
ale paprsek do tváří šimral Dostala jsem do víček pod bělobou z třešniček polibek od muže. Neuschnu - prý to pomůže :) |
02.05.2013 - 14:27
Lostgen.: pěkné :)
|
02.05.2013 - 14:17
|
30.04.2013 - 09:06
vavaoko: Má milá paní
konec je lhaní ta vaše láska věrnost mí laní. Melu ti do toho. ale inspirovals nejen mne. ST |
30.04.2013 - 07:50
kvítek: čubík to krásně napsal...přkláním se k jeho komentu...ST
|
30.04.2013 - 07:28
jantar: ST
|
30.04.2013 - 07:13
nejsembásník: plaché laně mají ke lhaní daleko,
myslím, že se to mládě tvých návrhů zaleklo... |
30.04.2013 - 06:13
isisleo: ..lhaní to je hraní..zbraní v klání..
..co dlaní podání..zraní i paní.......:-))) |
30.04.2013 - 06:05
krizekkk: Hezkýýý. :-) ST
|
30.04.2013 - 05:43
obr kolodej: Mě sedí: má paní - lhaní. ST :-)
|
30.04.2013 - 01:31
|
30.04.2013 - 00:13
René Vulkán: Lostgen.: Díky za koment
Laní - lhaní je skutečně otřelé, ale nic lepšího jsem nevymyslel když mě něco napadne, překopu to |
29.04.2013 - 23:28
Lostgen.: Mini mi sedí, pokud bys měl zájem, tak se podívej na Jiří Veselský - hodně pěknej básník ( bohužel dnes už nežije ) ale co se týče laní - lhaní abych se přiznal já bych to považoval za trochu přepoužívané, ale jinak je to smysl super
|
29.04.2013 - 13:10
kvítek: paní Beznaděj a holá věta....hm ST
|
29.04.2013 - 11:29
Kajuta: ST
|
28.04.2013 - 20:18
René Vulkán: dík za vtipný komentář
|
28.04.2013 - 20:12
s.e.n: Holá věta,
když se oděje svitne naděje že se tělo ohřeje. Holá věta_Já jsem rád . /že mě můžeš lásko hřát/ Jestliže se milá ztratí a věta se neošatí i když čas prchá k létu zima je mi kosu klepu. |


