René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře k dílům uživatele :
04.05.2013 - 19:35
kvítek: perfektní...st
04.05.2013 - 18:53
zenge: to samé co napsala Kapka.
04.05.2013 - 18:20
Kapka: Moc se mi líbí, trošku mi nesedí ten zajíc. Jinak velké ST
04.05.2013 - 17:55
CULIKATA: Krása, slyším libé tóny až zde).Tak šup sem s tím básníkem).St
04.05.2013 - 17:32
Hazentla: Já to úplně slyším zpívat :)
04.05.2013 - 15:35
krizekkk: ST René. :-)
04.05.2013 - 15:21
Lostgen.: Fakt nádherná
04.05.2013 - 14:48
Lota: ...
je vskutku tahle poezie nádherná
slyším ji i muzikou ozvučenou
po prvním čtení vstoupila mi do srdce

ST !!!
a bez protekce René !
04.05.2013 - 14:30
básněnka: no tak zdravím a přidávám ST...líbí:-)
03.05.2013 - 17:55
krizekkk: Hezky. ST :-)
03.05.2013 - 09:03
jc senior: ...sálá domovem.
Jaký, který, čí..?
:o)
02.05.2013 - 23:30
René Vulkán: Lostgen.: evanescence - To slovo je navíc nejnešikovnější , které jsem kdy použil. Nemá rytmus, není české, skoro se nedá přečíst.
Jediná věc na něm je to, že je to jméno kapely, ve které úžasně zpívá Amy Lee píseň Lithium
02.05.2013 - 23:22
Lostgen.: s tím, že souhlasím s hanele m. Poslední slovo zbytečné, ale celé nádherné. Takováto díla mám moc rád
02.05.2013 - 23:12
René Vulkán: Slávka: ani neceknu
02.05.2013 - 22:36
vavaoko: Pravá májovka. ST
02.05.2013 - 22:02
Slávka: Ňamka a nehádej se*
02.05.2013 - 21:29
labuť: Úplně vidím ten jabloňový parapet... :-)
02.05.2013 - 21:05
Mbonita: dolíbáno:-)
02.05.2013 - 19:37
churry: to je fajn*
02.05.2013 - 19:00
jantar: ST
1 ... 520|521|522|523|524|525|526|527|528 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku