René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.05.2013 - 19:35
kvítek: perfektní...st
|
04.05.2013 - 18:53
zenge: to samé co napsala Kapka.
|
04.05.2013 - 18:20
Kapka: Moc se mi líbí, trošku mi nesedí ten zajíc. Jinak velké ST
|
04.05.2013 - 17:55
CULIKATA: Krása, slyším libé tóny až zde).Tak šup sem s tím básníkem).St
|
04.05.2013 - 17:32
Hazentla: Já to úplně slyším zpívat :)
|
04.05.2013 - 15:35
krizekkk: ST René. :-)
|
04.05.2013 - 15:21
Lostgen.: Fakt nádherná
|
04.05.2013 - 14:48
Lota: ...
je vskutku tahle poezie nádherná slyším ji i muzikou ozvučenou po prvním čtení vstoupila mi do srdce ST !!! a bez protekce René ! |
04.05.2013 - 14:30
básněnka: no tak zdravím a přidávám ST...líbí:-)
|
03.05.2013 - 17:55
krizekkk: Hezky. ST :-)
|
03.05.2013 - 09:03
|
02.05.2013 - 23:30
René Vulkán: Lostgen.: evanescence - To slovo je navíc nejnešikovnější , které jsem kdy použil. Nemá rytmus, není české, skoro se nedá přečíst.
Jediná věc na něm je to, že je to jméno kapely, ve které úžasně zpívá Amy Lee píseň Lithium |
02.05.2013 - 23:22
Lostgen.: s tím, že souhlasím s hanele m. Poslední slovo zbytečné, ale celé nádherné. Takováto díla mám moc rád
|
02.05.2013 - 23:12
René Vulkán: Slávka: ani neceknu
|
02.05.2013 - 22:36
vavaoko: Pravá májovka. ST
|
02.05.2013 - 22:02
Slávka: Ňamka a nehádej se*
|
02.05.2013 - 21:29
labuť: Úplně vidím ten jabloňový parapet... :-)
|
02.05.2013 - 21:05
Mbonita: dolíbáno:-)
|
02.05.2013 - 19:37
churry: to je fajn*
|
02.05.2013 - 19:00
jantar: ST
|


