René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře k dílům uživatele :
06.05.2013 - 17:56
kvítek: nevíme skoro nic..ST
06.05.2013 - 16:20
krizekkk: Je vní moc. :-) ST
06.05.2013 - 14:35
Lostgen.: René Vulkán: Něco v ní je :)
06.05.2013 - 12:59
René Vulkán: vavaoko: Sókrates to prý řekl. I když vzhledem k tomu, že prví opis jeho děl dělí od driginálu propast mnoha staletí, kdo ví kdo to řekl.
06.05.2013 - 12:52
vavaoko: Vím, že nic nevím. Kdosi to prohlásil. A věděl, co říká. ST
06.05.2013 - 12:00
Lostgen.: poslední část super p o v e d e n á
06.05.2013 - 11:34
Lostgen.: zajímavý ...
05.05.2013 - 23:01
René Vulkán: Lostgen.:
:-)
05.05.2013 - 22:06
Lostgen.: Musim aspoň pro změnu dát Tip, tohle fakt nejde. Máš na to psát líp a líp.
05.05.2013 - 21:58
Lostgen.: Joo, takovýhle mě bavěj !! Jasný a přesto krásný
05.05.2013 - 20:54
TetaKazi: Pěkný... Ale název je skvělej! :-))
04.05.2013 - 23:10
04.05.2013 - 22:39
čubík: Hrají tam, ach hrají
však rozcuká mi lýtka
jen plamen vášně znalý
Mbonita - Jitka.
04.05.2013 - 22:24
Kapka: ST
04.05.2013 - 22:21
Kapka: DoST výstižné
04.05.2013 - 22:20
vavaoko: Jo. Mě se líbí.ST
04.05.2013 - 22:16
Kapka: Krásná májová
ST
04.05.2013 - 20:32
jc senior: hrál bych tam, jak rád bych hrál
zrána do půlnoci
sešlých loutek principál
bača z lípy ovcí

hrál bych do ztrhání strun
kde genius loci
divně sahá na rozum
v žití kolotoči
*
04.05.2013 - 20:09
isisleo: ..dílko dobré..
..ale nic ve zlém..já vidím a slyším "poslední" průvod..
04.05.2013 - 19:49
René Vulkán: Kapka: taky bych tam dal - tají
1 ... 519|520|521|522|523|524|525|526|527 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku