René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.05.2013 - 17:56
kvítek: nevíme skoro nic..ST
|
06.05.2013 - 16:20
krizekkk: Je vní moc. :-) ST
|
06.05.2013 - 14:35
Lostgen.: René Vulkán: Něco v ní je :)
|
06.05.2013 - 12:59
René Vulkán: vavaoko: Sókrates to prý řekl. I když vzhledem k tomu, že prví opis jeho děl dělí od driginálu propast mnoha staletí, kdo ví kdo to řekl.
|
06.05.2013 - 12:52
vavaoko: Vím, že nic nevím. Kdosi to prohlásil. A věděl, co říká. ST
|
06.05.2013 - 12:00
Lostgen.: poslední část super p o v e d e n á
|
06.05.2013 - 11:34
Lostgen.: zajímavý ...
|
05.05.2013 - 23:01
René Vulkán: Lostgen.:
:-) |
05.05.2013 - 22:06
Lostgen.: Musim aspoň pro změnu dát Tip, tohle fakt nejde. Máš na to psát líp a líp.
|
05.05.2013 - 21:58
Lostgen.: Joo, takovýhle mě bavěj !! Jasný a přesto krásný
|
05.05.2013 - 20:54
TetaKazi: Pěkný... Ale název je skvělej! :-))
|
04.05.2013 - 23:10
Květka Š.: ST))
|
04.05.2013 - 22:39
|
04.05.2013 - 22:24
Kapka: ST
|
04.05.2013 - 22:21
Kapka: DoST výstižné
|
04.05.2013 - 22:20
vavaoko: Jo. Mě se líbí.ST
|
04.05.2013 - 22:16
Kapka: Krásná májová
ST |
04.05.2013 - 20:32
jc senior: hrál bych tam, jak rád bych hrál
zrána do půlnoci sešlých loutek principál bača z lípy ovcí hrál bych do ztrhání strun kde genius loci divně sahá na rozum v žití kolotoči * |
04.05.2013 - 20:09
isisleo: ..dílko dobré..
..ale nic ve zlém..já vidím a slyším "poslední" průvod.. |
04.05.2013 - 19:49
René Vulkán: Kapka: taky bych tam dal - tají
|


