René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.05.2013 - 11:32
vavaoko: Nevím, jestli jsem pochopil. Spadne dům. Jeden staví. Druhý bydlí v sutinách. Třetí běduje. ST
|
07.05.2013 - 20:59
s.e.n: Ale víme,že to víme. A to celé na druhou.
/protože nejméně jeden to již žekl, obdobně/ A k podstatě se můžem vrátit, vždyť dobří holubi....však víš. |
07.05.2013 - 19:59
Mbonita: začněme každý u sebe...přiznejme si svou podstatu,své kořeny,nazvěme pravými jmény svá konání...tak to cítím já
|
07.05.2013 - 18:51
|
07.05.2013 - 15:45
tulkava: Skvěle píše, jen ať se k nám taky přidá :) ST
|
07.05.2013 - 11:42
labuť: Pokyvuji hlavou
nad Tvou pravdou. |
07.05.2013 - 11:10
labuť: Já nevím proč, ale prostě tam slyším cimbál a dobře mi to zní... vyřiď kamarádovi, že ho tu ráda uvidím :-)
|
07.05.2013 - 05:37
|
06.05.2013 - 21:07
Kajuta: Jednoduše řečeno: víme opravdu prd..
|
06.05.2013 - 21:06
Kajuta: Ten pán musí být klasik..hlavně po ránu. :)
|
06.05.2013 - 21:05
Kajuta: Vlídná. Konejšivá. =)
|
06.05.2013 - 21:04
Kajuta: Mi přijde jako jemně nahořklé pousmání. Spíš než na rýmy se dívám celkově na obsah, kde se odehrávají ty malé velké děje. Věci, co se musí prožít a nejdou vymyslet. ST proto jen orientačně, protože je to málo. Na "nevymyslitelnost." :)
|
06.05.2013 - 20:50
René Vulkán: šuměnka: provedu
|
06.05.2013 - 20:48
šuměnka: připomíná mi to rytmem dost Erbenovu Kytici
- takže vyřiď příteli hned, že píše jako med...:)) |
06.05.2013 - 20:43
šuměnka: A co když
je nevědomost vysvobození?? a vědění zas silná mříž? (pak útěk mnohý moudrý ocení :)) |
06.05.2013 - 19:52
churry: ...slyším šumot Čechomoru...dobře***
|
06.05.2013 - 19:46
Slávka: Myšlenka i poetická forma jejího zpracování je výborná, René* I rumělku u mne vykreslila.
|
06.05.2013 - 19:24
básněnka: si piš, že víme málo...
|
06.05.2013 - 19:20
Eylonwai: Kéž by na to přišlo více lidí (:
|
06.05.2013 - 19:16
isisleo: ..to proto..aby se zdálo, že se něco udělalo..
|


