René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře k dílům uživatele :
31.05.2013 - 08:28
Moc pěkné, přesně tak to je :)
31.05.2013 - 07:54
jc senior: ...být tam vozatajem...
Výhra nebo trest??
*
31.05.2013 - 06:15
krizekkk: Trefa. ST
29.05.2013 - 09:52
Lota: .
svatou Annu jako patronku
bych měla ráda
ale ta její rána
to je opravdu rána
.
28.05.2013 - 22:37
churry: Fakt předbíháš,ještě se ani neoteplilo a už chladneš...
Líbí*** "o)
28.05.2013 - 19:42
Toulavá: René Vulkán: Děkuji.
28.05.2013 - 12:59
René Vulkán: Toulavá: pěknej komentář
můžeš jej vložit jako miniaturu, nic jí nechybí
28.05.2013 - 12:30
Toulavá: Rozptýlená ptačí hejna. Tichá melodie léta.
Slunce, co zapadá. Na začátku tečky věta.
27.05.2013 - 18:33
jc senior: Kdo neprožil, nepochopí
a dík, že neprožil...
*
27.05.2013 - 18:20
kvítek: jo, jo ...ST
27.05.2013 - 18:16
jc senior: Ptáci dozpívali, a co my..?
*
27.05.2013 - 14:27
René Vulkán: 6thSun: já vím, že u Slávky ano není možné aby něco ,jen průměrného, napsala
27.05.2013 - 14:26
zenge: ty to kvaltuješ°)
ST
27.05.2013 - 14:07
E.T.Jane: To se ti povedlo :) **
27.05.2013 - 13:45
labuť: Taky mám pocit, že jsem se ocitla v jiném ročním období... :-(
27.05.2013 - 11:53
6thSun: ona není průměrná

stejně jako Ty! :-)
27.05.2013 - 11:47
René Vulkán: 6thSun: pod svým komentíkem máš k tomu můj komentík z dotazem
zapoměl jsem přiřadit tvůj nick
27.05.2013 - 11:46
René Vulkán: beru to taky tak
PS a napíšeš Slávce k některé její aspoň průměrné miniatuře - jako od Vulkána? :-)
27.05.2013 - 11:43
6thSun: jako od Slávky! (což je lichotka největší) :-)
27.05.2013 - 09:04
vavaoko: Lehce a jemně. Je to tak jemné, jak sis přál. Dám ST
1 ... 512|513|514|515|516|517|518|519|520 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku