René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.05.2013 - 08:28
Moc pěkné, přesně tak to je :)
|
31.05.2013 - 07:54
|
31.05.2013 - 06:15
krizekkk: Trefa. ST
|
29.05.2013 - 09:52
|
28.05.2013 - 22:37
churry: Fakt předbíháš,ještě se ani neoteplilo a už chladneš...
Líbí*** "o) |
28.05.2013 - 19:42
Toulavá: René Vulkán: Děkuji.
|
28.05.2013 - 12:59
René Vulkán: Toulavá: pěknej komentář
můžeš jej vložit jako miniaturu, nic jí nechybí |
28.05.2013 - 12:30
Toulavá: Rozptýlená ptačí hejna. Tichá melodie léta.
Slunce, co zapadá. Na začátku tečky věta. |
27.05.2013 - 18:33
|
27.05.2013 - 18:20
kvítek: jo, jo ...ST
|
27.05.2013 - 18:16
jc senior: Ptáci dozpívali, a co my..?
* |
27.05.2013 - 14:27
René Vulkán: 6thSun: já vím, že u Slávky ano není možné aby něco ,jen průměrného, napsala
|
27.05.2013 - 14:26
zenge: ty to kvaltuješ°)
ST |
27.05.2013 - 14:07
E.T.Jane: To se ti povedlo :) **
|
27.05.2013 - 13:45
labuť: Taky mám pocit, že jsem se ocitla v jiném ročním období... :-(
|
27.05.2013 - 11:53
|
27.05.2013 - 11:47
René Vulkán: 6thSun: pod svým komentíkem máš k tomu můj komentík z dotazem
zapoměl jsem přiřadit tvůj nick |
27.05.2013 - 11:46
René Vulkán: beru to taky tak
PS a napíšeš Slávce k některé její aspoň průměrné miniatuře - jako od Vulkána? :-) |
27.05.2013 - 11:43
6thSun: jako od Slávky! (což je lichotka největší) :-)
|
27.05.2013 - 09:04
vavaoko: Lehce a jemně. Je to tak jemné, jak sis přál. Dám ST
|


