René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.06.2013 - 12:23
René Vulkán: básněnka: Počkej, jakej smysl pro humor, já? Co to je? Já jsem člověk zádumčivý, co píšu myslím vážně, smutně. Já a deprese jedno jsme. Nechápu, čemu se lidi smějou,
|
02.06.2013 - 12:17
básněnka: René Vulkán:jsi můj člověk..smysl pro humor je moc fajn..chudák, kdo ho postrádá... :-)
|
02.06.2013 - 12:12
René Vulkán: básněnka:
Ja jsem za zlehčování rád. Obecně se bereme příliš vážně a to blbě. Jak Nohavica zpívá - dokud se zpívá, ještě se neumřelo, doplnil bych - dokud se dělá sranda, jaště se neumřelo, nebo lidověji - dokud se dělá prdel, ještě se neposralo! |
02.06.2013 - 12:05
René Vulkán: básněnka: šak huž sem tvý mávání vidél, huš sem si šim, letos, vluni předluni
|
02.06.2013 - 09:45
|
02.06.2013 - 09:19
|
02.06.2013 - 09:16
jantar: a ty neroztajou a možná tvé kroky i tam se zatoulají a najdou ST
|
02.06.2013 - 09:06
vavaoko: Snad ano. ST
|
02.06.2013 - 08:14
6thSun: a bůh je zase ve vodě, páč je všade
|
02.06.2013 - 05:01
krizekkk: ST :)
|
02.06.2013 - 00:51
|
01.06.2013 - 22:45
básněnka: tak se můžu umávat, abych dala znamení, že fakt existuju:-)
|
31.05.2013 - 16:32
jita.1965: Čtyři ST! - tátovi, Tobě i klukům..
|
31.05.2013 - 16:28
jita.1965: Jestli tu mám být do 150 let, tak doufám, že mezitím vybudují ty nové obchody pro sklerotiky, co v nich dostaneš, na co si vzpomeneš .-)
Ale radši ani tak dlouho žít nechci. ST! |
31.05.2013 - 15:34
|
31.05.2013 - 11:26
Květka Š.: ST))
|
31.05.2013 - 11:11
zelená víla: jojo jo
|
31.05.2013 - 09:01
jantar: ST
|
31.05.2013 - 08:45
vavaoko: Průhledem v mracích vidím, jak Měsíc bičem prásk.
ST |
31.05.2013 - 08:38
básněnka: Záleží na úhlu pohledu...
|


