René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře k dílům uživatele :
06.06.2013 - 07:03
básněnka: Beránku něžný... já u okna už nenápadně stála ... kdes byl tak dlouho, ty má touho ...:-)...krásná básnička
06.06.2013 - 04:56
krizekkk: Pěkná. :-) ST
06.06.2013 - 00:16
Lota: .
závratné ticho tu opíjí něhou
smím volat: proroků?
jakou chceš slyšet odpověď?
.
05.06.2013 - 20:35
Kapka: Nádhera
ST
05.06.2013 - 20:31
Kapka: ST
05.06.2013 - 11:48
myšlenka pouhá: Pěkný rytmus :)
05.06.2013 - 11:47
04.06.2013 - 23:21
Lota: René Vulkán:
souhlas
:)))
04.06.2013 - 22:51
René Vulkán: Lota: zenge:
přidám barel benzínu
zapálím s ním drezínu
aby se den rozhořel
od pevniny po moře
04.06.2013 - 21:13
Lota: .
Piš jak cítíš Ty
aby to byla
Tvoje poezie
:)
04.06.2013 - 21:08
Lota: zenge:
nádhernej humor!!!
04.06.2013 - 19:13
Kajuta: zenge: :)))
04.06.2013 - 18:34
zenge: JÁ jen k tomu stroze:
Jakmile zapalovač(Zipo)
podžehnul podpalovač (Pepo)
udělal fajrung na obloze
ST :)
04.06.2013 - 18:25
Kajuta: Jsem pro plamínek (tedy pro zdrobnělinu.) :) Páč po vykřísnutí to chce přeci jen trochu foukavé trpělivosti, než se z plamínku stane plamen. Není hned. :) Takže tak nějak selsky mi to sedí víc. :) ST
04.06.2013 - 17:42
básněnka: neřeším rytmus...jen pocity jsou dobyty...ST
04.06.2013 - 16:57
vavaoko: Vybral sis dobře. Nahlas se to krásně čte. Tak ST
04.06.2013 - 16:45
krizekkk: Nádhera. Umíš. ST
04.06.2013 - 14:42
René Vulkán: Lostgen.:
kdybych dal nezdrobněle:

jakmile křemen
vykřesnul plamen
rozpálil oblohu doběla

... bylo by to o něco horší ryrmicky.

Takže jsem to měl na výběr - buď 100% rytmus druhé sloky, nebo zdraobněliny.
Vybral jsem rytmus.
04.06.2013 - 14:36
Lostgen.: heleď, akhle to řeknu, škoda těch prvních trochu zdrobnělých slovíček ze začátku, jinak souhlasim s janterem :)
04.06.2013 - 14:27
jantar: zní to jako apokalypsa ST
1 ... 510|511|512|513|514|515|516|517|518 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku