René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.06.2013 - 07:03
básněnka: Beránku něžný... já u okna už nenápadně stála ... kdes byl tak dlouho, ty má touho ...:-)...krásná básnička
|
06.06.2013 - 04:56
krizekkk: Pěkná. :-) ST
|
06.06.2013 - 00:16
|
05.06.2013 - 20:35
Kapka: Nádhera
ST |
05.06.2013 - 20:31
Kapka: ST
|
05.06.2013 - 11:48
myšlenka pouhá: Pěkný rytmus :)
|
05.06.2013 - 11:47
myšlenka pouhá: :) ST
|
04.06.2013 - 23:21
|
04.06.2013 - 22:51
René Vulkán: Lota: zenge:
přidám barel benzínu zapálím s ním drezínu aby se den rozhořel od pevniny po moře |
04.06.2013 - 21:13
|
04.06.2013 - 21:08
Lota: zenge:
nádhernej humor!!! |
04.06.2013 - 19:13
Kajuta: zenge: :)))
|
04.06.2013 - 18:34
zenge: JÁ jen k tomu stroze:
Jakmile zapalovač(Zipo) podžehnul podpalovač (Pepo) udělal fajrung na obloze ST :) |
04.06.2013 - 18:25
Kajuta: Jsem pro plamínek (tedy pro zdrobnělinu.) :) Páč po vykřísnutí to chce přeci jen trochu foukavé trpělivosti, než se z plamínku stane plamen. Není hned. :) Takže tak nějak selsky mi to sedí víc. :) ST
|
04.06.2013 - 17:42
básněnka: neřeším rytmus...jen pocity jsou dobyty...ST
|
04.06.2013 - 16:57
vavaoko: Vybral sis dobře. Nahlas se to krásně čte. Tak ST
|
04.06.2013 - 16:45
krizekkk: Nádhera. Umíš. ST
|
04.06.2013 - 14:42
René Vulkán: Lostgen.:
kdybych dal nezdrobněle: jakmile křemen vykřesnul plamen rozpálil oblohu doběla ... bylo by to o něco horší ryrmicky. Takže jsem to měl na výběr - buď 100% rytmus druhé sloky, nebo zdraobněliny. Vybral jsem rytmus. |
04.06.2013 - 14:36
Lostgen.: heleď, akhle to řeknu, škoda těch prvních trochu zdrobnělých slovíček ze začátku, jinak souhlasim s janterem :)
|
04.06.2013 - 14:27
jantar: zní to jako apokalypsa ST
|


