René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.05.2013 - 08:17
René Vulkán: Lostgen.: odepsáno mě napadlo jako první, ale nedal jsem jej tam pro jeho tvrdost (je odepsanej - pro mě znamená velmi tvrdý výrok) která se mi k " utišené ptačí větě" nehodí.
Mým cílem bylo zachovat jemnost a křehkost a sdělení. A tak je tam "podepsáno", které má stejný význam - na konci listiny podpis, dál sdělení o jaru nepokračuje, ale je jemnější. Díky za zastavení a náměty. |
27.05.2013 - 05:37
krizekkk: Nebude tak zle... ST
|
27.05.2013 - 00:20
čubík: ...ani v té chmouravé ubrečenosti se lidi nedaj a ptáci už vůbec...
...ale sluníčko by udělalo všem dobře... |
26.05.2013 - 23:54
Lostgen.: krásné dílko, opravdu se povedlo, jen by nebylo na škodu,kdyby v první sloce stálo : Jaro dávno odepsáno...
|
26.05.2013 - 19:18
labuť: Pokud by se do 130 chovala má duševní a tělesná schránka řekněme na 50 let, tak proč ne, ale pokud bych měla být od 80 do konce ve věku 80, křičím nééééé!!!
|
26.05.2013 - 17:47
sailorr: Jo
|
26.05.2013 - 09:52
|
26.05.2013 - 09:50
Elisha: velmi muzikální ST
|
25.05.2013 - 20:04
whiolet: za st
|
25.05.2013 - 16:44
Psavec: Tohle je Kalouskův zlý sen, ST. Ale tohle bych nechtěl. Myslím, že se toho nemusím bát.
|
25.05.2013 - 14:06
Květka Š.: ST))
|
25.05.2013 - 13:37
6thSun: JáST
|
25.05.2013 - 12:42
Lucijena: ST :)
|
25.05.2013 - 09:33
labuť: Je to od srdce a z hloubi duše a je to dobře!!!
|
25.05.2013 - 09:18
vavaoko: Jo. Zdráv a soběstačný. Ale šedesát let na přístrojích? Ani náhodou. ST
|
25.05.2013 - 09:00
isisleo: ..teoreticky je mi délka věku jedno..
..ale na druhou stranu.....páni.. :-) |
25.05.2013 - 08:32
myšlenka pouhá: ... myslím, že osobně bych nechtěla mít ani 90 :) i když děda se dožil 97 a bez POMOCI vědy :) a akorát poslední 2 měsíce života "byl ležák"... :)
ST |
25.05.2013 - 08:04
krizekkk: Naštěstí to je v rukou někoho jiného, komu věřím...
A pokud se bude prodlužovat uměle, tak jen ,,vyvoleným"... Jak umřu já? Nevím, a nechci si ani snít o způsobu, jakým odejdu. Jednou to prostě přijde. Báseň je skvělá, ST. :) |
25.05.2013 - 07:09
zenge: no a já už mám 135 a ouplně stačí °)
ST |
25.05.2013 - 06:57
Kajuta: Určitě bych chtěl odejít jako soused. Sedl si na zahradu, co měl rád a kochal se pohledem na králíky. Bylo hezky, příjemně. A takhle i zůstal.
Naopak, jak bych nechtěl.. jako kamarád, kterého chytl během práce rak, asi nějaké pokročilé stádium, ze dne na den zežloutl a rozpustil se nám před očima. Doslova. Díky za zamyšlení. |


