René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.05.2013 - 04:35
ZENITZERO666: Šterben macht frei :/
|
25.05.2013 - 01:17
René Vulkán: básněnka: taky nevím
|
25.05.2013 - 01:16
básněnka: k čemu by to bylo...mít 150 let?
|
25.05.2013 - 00:59
čubík: ...já bych bral tak 75-80 let a odejít ve spánku, poměrně zdravej, žádný flákání po špitálech...
...a aby lidi vzpomněli v dobrém, alespoň většina... |
24.05.2013 - 23:02
Dota Slunská: Za tuhle sentimentalitu není proč se omlouvat. Cítit ji je přece zcela v pořádku. Napsals to moc hezky.
|
24.05.2013 - 16:37
myšlenka pouhá: :) ano souhlasím s Kajutou :) ST
|
24.05.2013 - 16:35
|
24.05.2013 - 12:30
Lota: .
dnes, (kdy je Tabu jen náhled do politiky) bychom aspoň svou empatií mohli porozumět těm obrovským mukám ST |
24.05.2013 - 09:16
vavaoko: Jekyl a Hyde. Kdoz nás ráno vstane?
Zamyslels mne. ST |
24.05.2013 - 08:24
churry: ***
|
24.05.2013 - 07:07
isisleo: ..směs těchto bylinek je..zajímavá:-)
|
24.05.2013 - 06:38
básněnka: A mysl rozdvojená...kdopak je se mnou ...muž či žena... proč nejsem sama...?
|
24.05.2013 - 05:18
krizekkk: Líbí... ST. :-)
Jak píše Kajuta... |
24.05.2013 - 01:39
Kajuta: Bych to osobně nechal bez dalších úprav, jak to bylo cítěno, tak to bylo napsáno, co chtěla vyřknout, vyřkla. Rozhodně vítězí obsah nad formou. Což je dobře. :) Aby se třeba nějakým zásahem do formy nevytratil kousek toho kouzla z obsahu.
|
24.05.2013 - 01:11
Kajuta: Drtivě P.R.O.M.Y.Š.L.E.N.É.
|
24.05.2013 - 00:23
René Vulkán: Lostgen.:
ten schizofrenik, který je obklopen svoji chorobou jak stěnami se těší na na svítání - v noci to mají těžký. Má strach, že se rána snad nedočká - do svítání málo sil Strašně čeká na nové ráno (úlevu) aby mohl ze zajetí vyjít do prostoru a v té úlevě reálně spočítat ztráty (chudobky) a nálezy -naději (devětsil) ale tak úplně chorobě neuniknul - slyší trávu šeptat :-) |
24.05.2013 - 00:14
Lostgen.: jo, první tři řádky moc pěkný, ale pak tomu nějak přestávám rozumnět. ale jen tak dál, jen tak dál, píšeš moc pěkně
|
23.05.2013 - 23:56
René Vulkán: krizekkk: já mám k těm dvoum klukům taky dvě hojky
|
23.05.2013 - 20:28
Květka Š.: ST))
|
23.05.2013 - 19:30
Berenika: lidové tóny nikdy neomrzí..... :o)
|


