René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.06.2013 - 22:18
s.e.n: Snad lze všechno vrátit
nemohl se ztratit jen je řádně zanesený -tak se dejme do toho k práci vezmem kde-koho a pramen zas vatryskne bude to fakt úžasné. |
12.06.2013 - 20:59
churry: líbí
|
12.06.2013 - 15:55
blackrider: Já miniatury zbožňuji. Tvá se mi líbí. st
|
12.06.2013 - 09:24
severanka: ...skvělá mini!
|
11.06.2013 - 21:01
Mirka Hedbávná: Bravo, básníku
|
11.06.2013 - 18:47
Zasr. romantik: Jak snadné, když víš, jak na to! ST!
|
11.06.2013 - 17:43
Hazentla: někdy stačí opravdu napsat málo.. :)
|
11.06.2013 - 17:42
René Vulkán: básněnka: aspoň někdo, já ne
|
11.06.2013 - 17:29
vavaoko: Kráásně. ST
|
11.06.2013 - 17:22
básněnka: konečně tomu rozumím...
|
11.06.2013 - 17:06
|
11.06.2013 - 16:58
René Vulkán: kvítek: fakt?
|
11.06.2013 - 16:37
kvítek: no tak to je pecka! ST
|
11.06.2013 - 13:57
labuť: Kdo chtěl zasypal, kdo nechtěl trpělivě čistí...
|
11.06.2013 - 12:15
|
11.06.2013 - 07:10
churry: Hezkyyy*
|
11.06.2013 - 06:54
churry: dobřééé
|
11.06.2013 - 00:33
Jan Maren: Co jsem napsal ? Otvíráš STudánky pro všechny. ST !
|
11.06.2013 - 00:30
Jan Maren: Milý Radovane, STudánka je možná zaypaná, ale ty ji tvými báněmi opět čistíš a otvíráš, Bohudík ! ST !
|
10.06.2013 - 22:00
jc senior: ...někde je, někde zůstal, ten pramen živé vody, jen mít odhodlání jít hledat!
|


