René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.05.2013 - 19:28
Berenika: Nádherná čistá básnička a vizuálně lehce představitelná! Supertip.
|
23.05.2013 - 17:47
vavaoko: Dědova mísa, nebo tátův lavor. Je to sentimentální. Krásně sentimentální. To já můžu. To mýdlo s pískem je dokonalé. Jádrové mýdlo nad škopkem pod stromem.. Skvěle jsi mne poslal do dětství. Díky. ST
|
23.05.2013 - 17:16
krizekkk: Já mám dvě holky :-) ST
|
23.05.2013 - 17:03
Slávka: Není to sentiment, René, ale ryzost*
|
23.05.2013 - 16:40
zenge: ST sentimentu
|
23.05.2013 - 14:35
René Vulkán: Lostgen.: něco na tom je,
to víš, ta moje touha furt něco rýmovat pak dělá takové nadbytečnosti, jako je přebývající verš. Jo a díky za zastavení a přemýšlení o básničce. To se tu neděje tak často. |
23.05.2013 - 14:31
churry: Úžasnýýýý "o)
|
23.05.2013 - 13:48
básněnka: Milej Vulkáne, mám ten sentiment otipovat jako čtenářka...tak u mne máš za dva:-)
|
23.05.2013 - 13:43
Lostgen.: Jeniom takovej můj nápad :
Do lavoru naleji vodu Svým synům všednosti a verš : Ještě cítím to mýdlo se zrny písku v povrchu jak škrábe na kůži Tak se myjí muži ( poslední její řádek trochu přebývá, ale jinak celkem pěkný) |
23.05.2013 - 12:50
|
23.05.2013 - 12:25
Lota: .
a co je na sentimentalitě špatného ??? být IN je snobárna podle mě je moderní být sám sebou a neškodit druhým a Tobě za ST !!! užila jsem si to mě jsi svým dílkem potěšil :-) |
23.05.2013 - 12:19
E.T.Jane: Silné, krásné **
|
22.05.2013 - 16:11
libanka: jenže,,není podstata pro každého jiná? proto ten útěk
|
22.05.2013 - 16:08
libanka: terapeut duší,tuší proč ne,,,hezké
|
22.05.2013 - 16:05
libanka: JÁ MÁM MRAZENÍ
|
22.05.2013 - 16:03
libanka: JÉ TO SE MI LÍÍBÍ
|
20.05.2013 - 21:02
kvítek: hmmmm...ST
|
20.05.2013 - 18:40
zenge: zavláčils nebo šels údolím včel?
;-)ST |
20.05.2013 - 17:12
René Vulkán: mně zas Údolí včel
ale na Vláčilovi jsme se shodli |
20.05.2013 - 16:24
|


